PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOP 5 telewizorów Panasonic

TOP 5 telewizorów Panasonic

Warszawa, 3 kwietnia 2012 r. — Podczas uroczystej Gali IV Plebiscytu "Złoty Pixel" Panasonic odebrał 5 statuetek dla najlepszych produktów HD w Polsce.

„Złoty Pixel” to organizowany przez portal branżowy HDTV.com.pl doroczny plebiscyt na najlepsze produkty HD. W tym roku nagrody główne i wyróżnienia przyznano w 33 kategoriach. Zwycięskie produkty zostały wybrane przez użytkowników portalu HDTV.com.pl w drodze głosowania.

W tym roku telewizory Panasonic zdobyły nagrody w 5 kategoriach:

• Model Panasonic TX-L42E30 w kategorii Najlepszy telewizor LCD 42"

• Model Panasonic TX-P42VT30 w kategorii Najlepszy Telewizor PDP 42-43" (plazma)

• Model Panasonic TX-P50VT30 w kategorii Najlepszy Telewizor PDP 46-51" (plazma)

• Model Panasonic TX-P65VT30 w kategorii Najlepszy Telewizor PDP 55" i większe (plazma)

• Model Panasonic TX-P50VT30 w kategorii Najlepszy Telewizor PDP 3D (plazma)

Panasonic TX-P50VT30

„Cieszymy się bardzo ze zdobytych nagród. Są one dla nas szczególnie ważne ponieważ przyznawane były przez użytkowników naszych produktów, na których opinii zależy nam najbardziej. Cieszymy się także, że w plebiscycie zostały docenione bardzo różne modele z naszej oferty – zarówno nasz flagowy model telewizora plazmowego TX-P65VT30 jak i plazmy o mniejszych rozmiarach, a także telewizor LCD TX-L42E30. Potwierdza to, że w portfolio Panasonic znajdują się produkty odpowiadające potrzebom wszystkich klientów, bardzo wysoko przez nich oceniane – mówi Ireneusz Smaga, Prezes firmy Panasonic w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Nagrody zostały wręczone 30 marca 2012 podczas uroczystej Gali w Hotelu Sobieski w Warszawie. Statuetki „Złotego Pixela” dla produktów Panasonic odebrał Maciej Pączka, Dyrektor Marketingu w Polskim Oddziale Panasonic Marketing Europe GmbH. W Plebiscycie przydzielono nagrody główne i wyróżnienia w 33 kategoriach.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 telewizorów Panasonic
Autor: Łukasz