PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung CL80 – zdjęcia z aparatu prosto na Flickra czy Facebooka

Samsung CL80 – zdjęcia z aparatu prosto na Flickra czy Facebooka

Samsung zaprezentuje wkrótce nowy model aparatu kompaktowego, który będzie się wyróżniał wbudowaną kartą Wi-Fi, umożliwiającą bezpośredni transfer zdjęć do serwisów Facebook, Flickr, Picasa i Photobox. CL80 będzie także wyposażone w 3,7-calowy, panoramiczny, dotykowy i wibrujący ekran AMOLED, który w całości wypełni tylny panel urządzenia.

Premiera modelu z 14-megapikselową matrycą odbędzie się najprawdopodobniej podczas targów CES, które odbędą się na początku stycznia w Las Vegas. Producent przewidział czułość z zakresu 80–4800 ISO, a przy redukcji rozdzielczości matrycy do 3 Mpix nawet 6400 ISO. Aparat będzie korzystał ze stabilizowanej optyki Schneider-Kreuznach: ogniskowa obiektywu wyniesie 31–217 mm, co oznacza siedmiokrotny zoom optyczny, a jego otwór względny f/3.3–5.5. Czas otwarcia migawki w trybie manualnym będzie można zmieniać w zakresie 1/2000–16 s.

Samsung CL80

Samsung CL80 zarejestruje nie tylko zdjęcia, ale także filmy w rozdzielczości do 720p zakodowane w H.264 (a także MPEG-4 i MJPEG). Ich odtwarzanie w pełnej wielkości będzie możliwe poprzez wbudowane złącze HDMI. Do zapisywania danych posłużą karty microSD. Nie ujawniono ceny urządzenia.

Samsung CL80

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung CL80 – zdjęcia z aparatu prosto na Flickra czy Facebooka