PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Radioodtwarzaczy samochodowych 2DIN

Nowe Radia Peiyinga na Sezon 2012

Nowe Radia Peiyinga na Sezon 2012

Peiying sukcesywnie rozbudowuje kolekcję audio. Sprzęt, który przygotował na sezon 2012, zaskoczy miłośników car audio jakością brzmienia i stylowym designem. W nowych radioodtwarzaczach Peiyinga stary tuner radiowy został zmieniony na nowy, wysokiej klasy i sprawności TEF 6624 (Philips). Charakteryzuje się on dobrą selektywnością i sprawnym wyszukiwaniem poszczególnych stacji radiowych. Większość modeli na sezon 2012 posiada liniowe wyjście na subwoofer oraz 4 wyjścia RCA.

Wśród 8 nowych radioodtwarzaczy Peiyinga, każdy z pewności znajdzie coś dla siebie. Obok modeli o wielkości 1 DIN, znajdują się także modele 2 DINowe. Peiying w nowej ofercie zaproponował radia proste, bez czytnika CD oraz urządzenia multimedialne z ogromnym bogactwem funkcji. Na niektóre warto zwrócić szczególną uwagę.

PY9298 to małe radio w rozmiarze 1 DIN o dużych możliwościach. Ma wszystko to, czego potrzeba do stworzenia niedrogiego, ale efektywnego systemu: USB, AUX, czytnik kart SD, wyjście RCA. Umożliwia odtwarzanie plików MP3. Duży, jasny wyświetlacz czytelnie pokaże komunikaty RDS i inne praktyczne informacje. Panel radia jest opuszczany. Białe podświetlenie przycisków i wyświetlacza czyni model 9298 klasycznym, ale zarazem bardzo eleganckim. Cena radia: 169 zł.

PY6330 to elegancki model radia Peiying o mocy 4x40W. Odczytuje CD, MP3, R-RW. Umieszczone z przodu panelu wejście AUX pozwala na bezpośrednie podłączenie przenośnego odtwarzacza muzycznego. Radio posiada duży wyświetlacz LCD do czytelnej prezentacji informacji o odtwarzanym nagraniu. Użyteczne funkcje radia to także automatyczne zapisywanie stacji, cyfrowa regulacja głośności, system ESP oraz RDS, port USB oraz czytnik kart SD. Miłośnicy dobrego audio z pewnością docenią fakt, że radio posiada liniowe wyjście na subwoofer. Czarny, zdejmowany panel, praktyczne przyciski, ergonomiczne pokrętło oraz, w zależności od modelu, wybrany kolor podświetlenia (PY6330 biały, PY6331 zielony, PY6332 czerwony lub PY6333 niebieski) stanowią o niezwykle estetycznym wyglądzie produktu. Cena radia: 255 zł.

Porównywarka radioodtwarzaczy samochodowych

PY-9298M3+RDS

PY 9905, PY 9906 oraz PY 9907 z serii Exlusive to sprzęt z wyższej półki, z bogatym wyposażeniem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. PY 9905 o wielkości1 DIN z wysuwanym wyświetlaczem posiada tuner DVB-T, wbudowany GPS i Bluetooth. Istnieje możliwość podłączenia do radia iPoda. Pozostałe dwa modele mają wielkość 2DIN. PY 9906 to radio samochodowe z odtwarzaczem DVD, nawigacją i Bleutoothem oraz wieloma innymi praktycznymi funkcjami.

Bluetooth jest uzupełnieniem systemu umożliwiającym korzystanie z telefonu w trybie głośnomówiącym z pełnym dostępem do książki telefonicznej. Wyświetlacz o wielkości 7 cali pozwala na swobodne oglądanie plików zakodowanych w formatach DVD, JPEG, MP4. Dodatkowo radio posiada wejście na kamerę cofania. Port USB pozwala na zabranie do samochodu swoich ulubionych utworów muzycznych i odtwarzanie ich w dobrej jakości. Radio PY 9907 tym różni się od 9906, że posiada tuner DVB-T. Te radia to prawdziwa radość z multimediów. Cena PY9905 1299 zł, PY9906 999zł, PY9907 1199 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowe Radia Peiyinga na Sezon 2012
Autor: Łukasz