PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim

Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim

Cooler Master, czołowy producent obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, ma przyjemność poinformować o planowanym wprowadzeniu do sprzedaży trzech, nowych rodzajów past termoprzewodzących - IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1. Produkty te wyróżniają się doskonałymi parametrami i są szczególnie zalecane do wykorzystania z systemami chłodzenia Cooler Master, w tym z niedawno zaprezentowanym zestawem Hyper 412 Slim.

Podstawowe różnice pomiędzy pastami IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1 to przewodność cieplna i impedancja termiczna. Pierwsza z nich, IC Essential E1, charakteryzuje się białym kolorem i jest dedykowana do standardowych zastosowań. IC Essential E2, w kolorze szarym, zapewnia już znacznie wyższy stopień termoprzewodzenia, dzięki czemu pasta będzie doskonałym uzupełnieniem dla rozbudowanych systemów chłodzenia służących do odprowadzania ciepła z najwydajniejszych procesorów i układów graficznych. Złoty IC Value V1, to najwydajniejsza z nowych past termoprzewodzących. Specjalny skład, który odpowiada za doskonałe właściwości przewodzenia ciepła, czyni z tej pasty bardzo atrakcyjną propozycję dla użytkowników korzystających na co dzień z fabrycznie podkręconych procesorów oraz dla overclockerów.

Hyper 412 Slim

Jednym z ciekawszych systemów chłodzenia, dla których przeznaczone są najnowsze pasty termoprzewodzące Cooler Master, jest Hyper 412 Slim. Model ten wyposażony jest w dwa wentylatory typu Slim a jednym z jego największych atutów jest wykorzystanie unikalnej technologii Cooler Master Continuous Direct Contact (CDC). Konstrukcja taka, w połączeniu z pastami termoprzewodzącymi IC Essential E1, IC Essential E2 i IC Value V1, gwarantuje bardzo wysoką skuteczność odprowadzania ciepła oraz stabilną pracę nawet znacznie podkręconych CPU.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe pasty termoprzewodzące Cooler Master - Idealne do systemu chłodzenia Hyper 412 Slim
Autor: Łukasz