PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania

Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania

Nowe, pięknie wyglądające, monolityczne konstrukcje - dostęp do świata rozrywki on-line i fantastyczna, trójwymiarowa akcja w formacie Full HD. Przygotowana przez firmę Sony na rok 2010 linia telewizorów BRAVIA na zawsze zmieni sposób oglądania telewizji. Pozwoli wejść w niesamowity świat 3D, oglądać materiały z Internetu, delektować się pięknem kinowego ekranu, a przy tym wprowadzić do domowego salonu jedyną w swoim rodzaju estetykę monolitycznej konstrukcji. Dzięki nowym modelom BRAVIA domowy salon stanie się prawdziwym centrum rozrywki.

Sony NX800

Wzornictwo

Nowa, monolityczna konstrukcja telewizorów BRAVIA przejawia się w oryginalnej, minimalistycznej i funkcjonalnej stylistyce, która ułatwia dopasowanie telewizora do domowego wnętrza.

Pod uwagę wzięto każdy szczegół, od wysokiej jakości materiałów i ekranu znajdującego się w jednej płaszczyźnie z obudową, aż po możliwość odchylenia urządzenia pod kątem 6 stopni, gdy telewizor stoi na nowoczesnym, modnym obecnie niskim meblu i gdy chce się dodać pomieszczeniu przestrzenności.

Monolityczna konstrukcja jest wspólną cechą wszystkich domowych produktów audio-wideo, które znajdą się w ofercie Sony w 2010 roku. Nowe telewizory BRAVIA, odtwarzacze Blu-ray Disc™ i zestawy kina domowego są pomyślane tak, by tworzyły jedną, spójną całość, gwarantującą niepowtarzalną rozrywkę.

Sony LX900

Full HD 3D – nowy wymiar domowej rozrywki

Nowe telewizory BRAVIA, takie jak LX900, jako pierwsze zostały wyposażone w zaawansowaną, innowacyjną technologię obrazu Full HD 3D firmy Sony. Pozwoli ona zapomnieć o rozmytym obrazie i wycinanych z tektury falistej okularkach.

Technologia Full HD 3D łączy dużą szybkość zmian obrazu, znaną z oferowanych przez Sony telewizorów Motionflow 200Hz, z technologią szkła Active Shutter. Pozwala na uzyskanie żywego obrazu przestrzennego o nieprawdopodobnie realistycznej głębi.

Sony EX700

Po założeniu specjalnych okularów Active Shutter można znaleźć się w zdumiewającym świecie 3D, który trzeba po prostu zobaczyć. Fani futbolu będą nawet mogli obejrzeć w trzech wymiarach każdą chwilę mundialu 2010, ponieważ mecze będą po raz pierwszy filmowane trójwymiarowymi, profesjonalnymi kamerami Sony.

blog comments powered by Disqus
Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania