PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania

Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania

Nowe, pięknie wyglądające, monolityczne konstrukcje - dostęp do świata rozrywki on-line i fantastyczna, trójwymiarowa akcja w formacie Full HD. Przygotowana przez firmę Sony na rok 2010 linia telewizorów BRAVIA na zawsze zmieni sposób oglądania telewizji. Pozwoli wejść w niesamowity świat 3D, oglądać materiały z Internetu, delektować się pięknem kinowego ekranu, a przy tym wprowadzić do domowego salonu jedyną w swoim rodzaju estetykę monolitycznej konstrukcji. Dzięki nowym modelom BRAVIA domowy salon stanie się prawdziwym centrum rozrywki.

Sony NX800

Wzornictwo

Nowa, monolityczna konstrukcja telewizorów BRAVIA przejawia się w oryginalnej, minimalistycznej i funkcjonalnej stylistyce, która ułatwia dopasowanie telewizora do domowego wnętrza.

Pod uwagę wzięto każdy szczegół, od wysokiej jakości materiałów i ekranu znajdującego się w jednej płaszczyźnie z obudową, aż po możliwość odchylenia urządzenia pod kątem 6 stopni, gdy telewizor stoi na nowoczesnym, modnym obecnie niskim meblu i gdy chce się dodać pomieszczeniu przestrzenności.

Monolityczna konstrukcja jest wspólną cechą wszystkich domowych produktów audio-wideo, które znajdą się w ofercie Sony w 2010 roku. Nowe telewizory BRAVIA, odtwarzacze Blu-ray Disc™ i zestawy kina domowego są pomyślane tak, by tworzyły jedną, spójną całość, gwarantującą niepowtarzalną rozrywkę.

Sony LX900

Full HD 3D – nowy wymiar domowej rozrywki

Nowe telewizory BRAVIA, takie jak LX900, jako pierwsze zostały wyposażone w zaawansowaną, innowacyjną technologię obrazu Full HD 3D firmy Sony. Pozwoli ona zapomnieć o rozmytym obrazie i wycinanych z tektury falistej okularkach.

Technologia Full HD 3D łączy dużą szybkość zmian obrazu, znaną z oferowanych przez Sony telewizorów Motionflow 200Hz, z technologią szkła Active Shutter. Pozwala na uzyskanie żywego obrazu przestrzennego o nieprawdopodobnie realistycznej głębi.

Sony EX700

Po założeniu specjalnych okularów Active Shutter można znaleźć się w zdumiewającym świecie 3D, który trzeba po prostu zobaczyć. Fani futbolu będą nawet mogli obejrzeć w trzech wymiarach każdą chwilę mundialu 2010, ponieważ mecze będą po raz pierwszy filmowane trójwymiarowymi, profesjonalnymi kamerami Sony.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe telewizory BRAVIA - nowe wrażenia podczas oglądania
Autor: keNzi