PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

W związku z oficjalną premierą Radeonów z serii HD 7970 GHz Edition opartych na ulepszonym rdzeniu Tahiti - XT2, firma SAPPHIRE informuje, że jej autorskie karty stworzone na bazie tego unowocześnionego i jeszcze bardziej wydajnego procesora graficznego pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

Decyzja o przesunięciu oficjalnych premier długo wyczekiwanych kart graficznych wynika z dążenia firmy SAPPHIRE do dostarczania użytkownikom najwyższej jakości, dopracowanych produktów. W okresie wakacyjnym zaprezentowane zostaną Radeony HD 7970 w doskonale znanych wersjach TOXIC oraz Vapor-X. Warto podkreślić, że SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC będzie pierwszą kartą z tej edycji w rodzinie HD 7000. SAPPHIRE HD 7970 TOXIC to produkt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć możliwości fabrycznie podkręconej karty.

SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC

Z kolei SAPPHIRE HD 7970 Vapor-X to propozycja dla osób ceniących sobie nie tylko bardzo wysoką wydajność, ale również oczekujących szczególnie cichej pracy coolera karty graficznej, a także kładących nacisk na jej niskie temperatury pracy. Pełne specyfikacje obu produktów zostaną udostępnione wkrótce.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży
Autor: Łukasz