PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MSI PC Projector – pecet zintegrowany z projektorem

MSI PC Projector – pecet zintegrowany z projektorem

Choć rok 2010 ledwie się zaczął, to być może firma MSI już teraz zdobyła laur za najbardziej nietypowy komputer PC. Otóż na targach CES tajwański producent pokazał peceta we wspólnej obudowie z projektorem HD. Model ów nosi bezpretensjonalną nazwę MSI PC Projector i oferuje wyświetlanie obrazu o przekątnej do 60 cali z kontrastem 1000:1 i jasnością 100 lumenów.

Oczywiście urządzenie zostało wyposażone także w klasyczne wyjście, które służy do podłączenia monitora – w tym wypadku jest to HDMI. Oprócz tego użytkownik ma do dyspozycji 4 porty USB, przewodową kartę sieciową Ethernet oraz gniazda do podłączenia mikrofonu i słuchawek.

MSI PC Projector

Maszyna nie mogłaby do końca spełniać swojej roli, gdyby nie miała napędu optycznego – MSI zamontowało czytnik DVD typu szczelinowego. Warto dodać, że PC Projector jest zbudowany na bazie chipsetu Nvidia Ion i procesora Intel Atom. Uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z jego prototypem, ale MSI obiecuje wprowadzić opisywany model do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku.

blog comments powered by Disqus
MSI PC Projector – pecet zintegrowany z projektorem