PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Sony Ericsson Faith – Szwedzi pozadrościli Finom

Sony Ericsson Faith – Szwedzi pozadrościli Finom

Światło dzienne ujrzał kolejny telefon firmy Sony Ericsson z linii GreenHeart. Model o nazwie Faith przypomina nieco Nokię E71/E72, smartfon ma bowiem klasyczną konstrukcję i został wyposażony w klawiaturę QWERTY. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.5.3 i ma rezystancyjny ekran dotykowy o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 320 x 240 pikseli.

Dostępny w srebrnej lub czarnej obudowie smartfon obsługuje cztery zakresy GSM oraz sieci 3G na częstotliwościach 1900 i 2100 MHz, przy czym nie zapomniano o obsłudze transmisji danych w trybie EDGE. Oprócz tego użytkownik ma dyspozycji kartę Wi-Fi 802.11 b/g, moduł Bluetooth 2.1 z EDR i obsługą profilu A2DP oraz port USB. Pamięć masową zapewniają Faith karty microSD o maksymalnej pojemności do 32 GB.

Sony Ericsson Faith

Nowy Sony Ericsson bazuje na procesorze w architekturze ARM (Qualcomm MSM 7227 z zegarem 600 MHz) i 256 MB pamięci RAM. Urządzenie ma moduł A-GPS, gniazdo słuchawek 3,5 mm i aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 3,2 megapiksela. Smartfon będzie najpierw sprzedawany w Europie, ale producent nie podał żadnych terminów i cen.

Sony Ericsson Faith

blog comments powered by Disqus
Sony Ericsson Faith – Szwedzi pozadrościli Finom