PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Okap - Czysty zysk

Okap - Czysty zysk

Kuchnia to miejsce szczególne w każdym domu. Przeznaczone jest nie tylko do gotowania, ale również przechowywania jedzenia dla całej rodziny. Oznacza to, że powinniśmy szczególnie zadbać o jego czystość i porządek. Bakterie, drobnoustroje i kurz mogą niekorzystnie wpływać na organizm człowieka i powodować wiele chorób. Warto więc zastanowić się, jak zamierzamy wyposażyć naszą kuchnię, by ułatwić sobie codzienne obowiązki. Jednym z podstawowych urządzeń, niezbędnych w każdej kuchni powinien być okap, który nie tylko pozwala pochłonąć nieprzyjemne zapachy, ale również umożliwia filtrowanie powietrza. Dzięki modelowi 90-OV-22 firmy MPM możemy być pewni, że jedzenie przyrządzane w naszym mieszkaniu jest zdrowe i bezpieczne.

Częste mycie, odkurzanie i wietrzenie kuchni to dziś konieczność. Rosnąca liczba alergenów sprawia, że nasze zdrowie coraz bardziej uzależnione jest od sposobu życia jaki prowadzimy. Mając to na uwadze, urządzenie firmy MPMwykonane jest z łatwych do utrzymania w czystości elementów z lakierowanej blachy i szkła. Trójstopniowy zakres regulacji mocy umożliwia dobór odpowiedniego poziomu działania do intensywności gotowania. Halogenowe oświetlenie pozwala zachować pełną kontrolę nad stopniem przygotowania potraw. Dodatkowo, aluminiowy filtr zapewnia wysoki stopień oczyszczenia powietrza.

W połączeniu z wydajnością na poziome 520 m3/h, otrzymujemy bardzo użyteczny i ekonomiczny sprzęt. Wielką zaletą okapu jest możliwość zamontowania filtra węglowego, który nie tylko doskonale usuwa nadmiar wilgoci i tłuszczu, ale również pozwala na walkę z większością szkodliwych substancji. Dzięki niemu, urządzenie może pełnić rolę pochłaniacza, rozszerzając tym samym obszar możliwości użytkowania.

MPM-90-OV-22

Dzięki oryginalnemu i stylowemu wzornictwu, okap firmy MPM z łatwością dopasuje się do każdego rodzaju kuchni. Szerokość (90 cm.) gwarantuje, że okap doskonale pochłania powietrze również z okolic kuchenki, co czyni go jeszcze bardziej efektywnym. Połączenie szkła i lakierowanej blachy doskonale wkomponuje się w każdą nowoczesną aranżację. Równie dobrze uzupełni on tradycyjne kuchnie, stając się ciekawym, kontrastowym wyróżnikiem. Staranne wykończenie i dbałość o detale sprawiają, że stanowi on doskonały wybór, dla wszystkich, ceniących produkty najwyższej jakości.

Jak wybrać najlepszy okap >>>>

Okap MPM-90-OV-22

Cena: 599 zł

Parametry techniczne:

● Masa urządzenia netto: 7,26 kg

● Masa urządzenia brutto: 9,13 kg

● Wydajność: 520 m3/h

● Oświetlenie: 2x35 W

Jakie okapy kuchenne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu okapów kuchennych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które okapy kuchenne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Akpo WK-4 Nero Eco 60 Akpo WK-4 Nero Eco 60Best of the best!
2Akpo WK-4 Nero Glass 60 Akpo WK-4 Nero Glass 60 Sprawdź sam
3Franke Box FBI 512 Eco GR Franke Box FBI 512 Eco GR Ten ma niezłą cenę!
4Teka TL 6310 Teka TL 6310 Polecany model
5Franke FTC 6032 GR/XS Franke FTC 6032 GR/XS Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Okapów

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more