PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Land Rover świętuje pierwszy rok produkcji modelu Evoque

Land Rover świętuje pierwszy rok produkcji modelu Evoque

Zanim z linii produkcyjnej w fabryce Halewood równo rok temu zjechał pierwszy Range Rover Evoque, klienci na całym świecie złożyli zamówienia na 18 000 egzemplarzy. Zainteresowanie Range Roverem Evoque trwa nieprzerwanie i w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy sprzedaży model znalazł 80 000 nabywców.

Od momentu premiery Range Rover Evoque zdobywa uznanie zarówno wśród klientów, jak i specjalistów branży motoryzacyjnej. Ceniony jest nie tylko za wygląd i podobieństwo do modelu koncepcyjnego LRX, ale także za dynamiczne osiągi oraz przodujące w klasie możliwości jazdy w terenie. Do tej pory zdobył ponad 110 znaczących nagród na całym świecie, m.in. Samochód Roku brytyjskiego magazynu Top Gear i World Design Car of the Year.

Range Rover Evoque

„Range Rover Evoque cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy dumni, że naszym inżynierom udało się skonstruować samochód, który od momentu prezentacji modelu koncepcyjnego LRX skupia na sobie uwagę klientów oraz ekspertów z branży” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii Range Rover Evoque eksportowany jest do ponad 170 krajów.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Land Rover świętuje pierwszy rok produkcji modelu Evoque
Autor: Łukasz