PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Motorola Motoroi – amerykańska firma pokochała Androida

Motorola Motoroi – amerykańska firma pokochała Androida

Nie można już mieć wątpliwości, jaki mobilny system operacyjny wybrała Motorola dla swoich smartofonów. Wraz z premierą w Korei Południowej modelu Motoroi widać wyraźnie, że Amerykanie postawili na Androida. Nowy telefon został wyposażony w wersję 2.0 tego systemu i oferuje dostęp do takich usług i serwisów jak Google Maps, Gmail, YouTube i Google Talk.

Smartfon jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 480 x 854 piksele, aparat fotograficzny z matrycą 8 Mpix i ksenonową lampą błyskową z możliwością rejestracji wideo w rozdzielczości HD 720p. Wbudowana pamięć telefonu ma pojemność 8 GB, a przestrzeń na dane można dodatkowo rozbudować za pomocą kart microSD (akceptowane są nośniki do 32 GB).

Motorola Motoroi

Nowa Motorola ma także tuner telewizji cyfrowej, wyjście HDMI, gniazdo 3,5 mm do podłączenia słuchawek oraz możliwość komunikacji przez Wi-Fi. Ciekawostką jest to, że podobnie jak Droid Motoroi będzie sprzedawany wraz z podstawką do ładowania, która pozwala z telefonu zrobić np. ramkę na zdjęcia czy zegar. Pierwsi z nowym modelem Motoroli będą mogli się zapoznać Koreańczycy, bowiem tamtejszy operator GSM SK Telecom wprowadzi go do sprzedaży na początku lutego.

Motorola Motoroi

blog comments powered by Disqus
Motorola Motoroi – amerykańska firma pokochała Androida