PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010

Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010

Specjalnie z okazji Igrzysk Zimowych 2010 Samsung, Oficjalny Partner Igrzysk Olimpijskich w Zakresie Urządzeń Dedykowanych Łączności Bezprzewodowej, stworzył specjalną aplikację WOW (Wireless Olympic Works), dzięki której wszyscy kibice będą mogli na bieżąco śledzić sportowe zmagania Polaków. WOW będzie można bezpłatnie pobrać ze strony www.omnia.samsung.pl nie tylko na telefon Omnia II, ale również na modele Omnia Lite i Omnia i900. To wygodny serwis informacyjny, który na co dzień będzie dostarczał na telefon aktualności z olimpijskiej areny.

Samsung i Olimpiada

Smartfon Samsung Omnia II już w lutym pokaże się w pełnej olimpijskiej krasie, jako oficjalny telefon Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010.

Podczas tegorocznych igrzysk markę Samsung reprezentować będzie grono legend zimowych sportów. Na ich czele stanie słynny hokeista Wayne Gretzky a towarzyszyć mu będą m.in. Hayley Wickenheiser oraz Jarome Iginal. Za pośrednictwem aplikacji WOW gwiazdy wystąpią m.in. w roli komentatorów najważniejszych wydarzeń tegorocznych igrzysk.

Samsung Omnia II

Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w organizację Igrzysk Olimpijskich jako lokalny sponsor podczas Olimpiady w Seulu w 1988 roku. Poczynając od Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Nagano w 1998 roku firma zyskała miano Oficjalnego Partnera Igrzysk Olimpijskich w zakresie Urządzeń Dedykowanych Łączności Bezprzewodowej opracowując autorski system łączności bezprzewodowej (WOW) oraz przekazując telefony komórkowe. Zaangażowanie firmy Samsung jako Oficjalnego Partnera Igrzysk Olimpijskich będzie kontynuowane do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

blog comments powered by Disqus
Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010