PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!

Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!

AutoMapa Android była jedną z najbardziej wyczekiwanych aplikacji dla platformy Android. W niespełna 48 godzin po premierze wersji Release Candidate, została liderem rankingu Top Grossing (czyli pod względem wartości sprzedaży) w Polskim Google Play i pozostaje na pierwszej pozycji niezmiennie od 20 dni. AutoMapa znajduje się również na pierwszej pozycji w rankingu Top Paid (czyli pod względem ilości zakupów).

AutoMapa Android Polska oferowana jest w modelu subskrypcyjnym. Starter, w cenie 4.99 zł, umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. W tym czasie można również korzystać z z pełnej nawigacji włącznie z technologią LiveDrive! czyli z nawigacją z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej.

Po tym okresie użytkownik może, zależnie od swoich potrzeb, wykupić licencje czasową:

  • 7 dniową w cenie 19.99 zł,
  • 90 dniową w cenie 59.99 zł
  • roczną w cenie 119.99 zł

Po wygaśnięciu licencji, użytkownicy mogą nadal korzystać z przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

aAM 4

“Olbrzymie zainteresowanie testami AutoMapy pokazało, jak wielkie jest zapotrzebowanie wśród posiadaczy urządzeń z systemem Android na dobrą, skuteczną i niezawodną nawigację. Jesteśmy wdzięczni, że tak wiele osób jeszcze na etapie przedprodukcyjnym zdecydowało się na zakup AutoMapy Android. Teraz mogą skorzystać już z wersji finalnej dostępnej w Google Play” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map w technologii off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Jednak posiadając dostęp do sieci, kierowcy otrzymują wsparcie technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, korków i mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

Udostępniona wersja AutoMapy Android zawiera najdokładniejsze mapy Polski w specyfikacji 2012.06. wykorzystywane jednocześnie w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl. Dzięki takiemu połączeniu, aktualizacja danych o ruchu drogowym wykorzystywanych przez system AutoMapa/ Targeo Traffic będzie jeszcze szybsza i sprawniejsza. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz prognoz na kolejny dzień.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Finalna wersja AutoMapy Android już w Google Play!
Autor: Łukasz