PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Garmin zūmo 220 – nawigacja dla motocyklistów

Garmin zūmo 220 – nawigacja dla motocyklistów

Garmin wypuści na rynek nawigację dla motocyklistów. Model oznaczony zūmo 220 ma wzmocnioną konstrukcję, która czyni go odpornym na wodę czy rozbryzgi paliwa, a także na promieniowanie UV. Ekran ma przekątną 3,5 cala i rozdzielczość 320 x 240 pikseli. Istotną cechą urządzenia jest to, że można je obsługiwać w rękawicach. Kierujący jednośladem nie musi spoglądać na wyświetlacz, może bowiem korzystać z komunikatów głosowych, które są nadawane poprzez zestaw słuchawkowy Bluetooth.

Garmin zūmo 220 ma zainstalowane mapy Navteq City Navigator NT (wersja europejska ma mapy całego kontynentu). Funkcjonalność urządzenia podnosi obecność czytnika kart microSD. W komplecie z GPS-em kupujący otrzymuje wszystkie elementy, które są niezbędne do zainstalowania go na kierownicy motocykla. Oprócz tego jest także klasyczny uchwyt samochodowy i kabel zasilający z końcówką do gniazda zapalniczki.

Garmin zumo 220

Wbudowana bateria zapewnia do ośmiu godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Wymiary urządzenia wynoszą 10,7 x 8,5 x 2,3 cm, a jego masa – 215 g. Garmin zūmo 220 będzie sprzedawany od marca w cenie 600 dolarów.

Garmin zumo 220

blog comments powered by Disqus
Garmin zūmo 220 – nawigacja dla motocyklistów