PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera

Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera

Firma Brother wprowadza na rynek nową kompaktową drukarkę do etykiet z serii P-touch – D200. Urządzenie pozwala na szybki wydruk wytrzymałych etykiet, które ułatwią organizację pracy lub czynności domowych poprzez oznaczenie dokumentów, kabli, płyt CD/DVD, identyfikatorów czy ubrań.

P-touch D200 została wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY, klawiaturę numeryczną oraz posiada obsługę polskich znaków. Projektowanie etykiety odbywa się bezpośrednio w drukarce, w czym pomaga wyświetlacz graficzny, umożliwiający funkcję podglądu całej etykiety. Zmiany czcionek, dodawanie ramek lub symboli graficznych wykonuje się w prosty sposób za pomocą 4 klawiszy funkcyjnych. Możliwość wyboru spośród 14 rodzajów czcionek, 600 symboli graficznych oraz 97 gotowych ramek gwarantuje dopasowanie etykiet do upodobań nawet bardzo wymagających użytkowników. Pracę z urządzeniem dodatkowo ułatwia możliwość skorzystania z 14 gotowych wzorów etykiet, dzięki funkcji Deco Mode.

Brother PT-D200

Urządzenie drukuje na niezwykle wytrzymałych samolaminujących taśmach TZe, które składają się aż z 6 warstw materiałów. Dzięki temu wydrukowane etykiety są odporne na zarysowania, kontakt z wodą, wysokie temperatury, a nawet na działanie substancji chemicznych. Drukowane etykiety mogą mieć 3,5, 6, 9 lub 12mm szerokości oraz od 30 do 300mm długości i pozwalają na wydruk 2 linijek tekstu. Prędkość druku to aż 20mm/s. P-Touch D200 może być zasilane poprzez 6 baterii typu AAA lub zasilacz sieciowy.

Najnowszy model drukarki etykiet z serii P-Touch sprzedawany jest w dwóch wersjach wyposażenia – D200 i D200VP. W wersji D200 w skład zestawu wchodzi drukarka, 4 metrowa biała taśma TZe oraz instrukcja obsługi. W wersji D200VP do podstawowego wyposażenia dołączono także zasilacz sieciowy oraz walizkę, ułatwiającą przenoszenie urządzenia.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera
Autor: Łukasz