PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

LG GW620 - Telefon ułatwiający korzystanie z serwisów społecznościowych

  • Dodano: 8 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
LG GW620 - Telefon ułatwiający korzystanie z serwisów społecznościowych

Firma LG wprowadza na światowy rynek pierwszy telefon oparty na systemie Android, model LG GW620 dopasowany do obsługi aplikacji sieciowych, stanowiący urzeczywistnienie wizji LG w zakresie korzystania z serwisów społecznościowych. Model ten oferuje zupełnie nowy sposób komunikacji mobilnej rosnącej liczbie użytkowników, którzy zawsze chcą mieć przy sobie narzędzia do korzystania z serwisów i stale być w kręgu znajomych online.

Integracja z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi

Model LG GW620 jest wyposażony w aplikację SNS Manager, która pozwala szybko sprawdzać status obecności znajomych w sieci, zostawiać im swoje komentarze lub zdalnie tworzyć wpisy w serwisach społecznościowych.

LG GW620

Zaletą telefonu LG jest łatwy dostęp do jednej, wygodnej w obsłudze platformy, do zarządzania wieloma kontami w różnych serwisach społecznościowych i odbierania najnowszych aktualizacji w czasie rzeczywistym. Nawet podczas przeszukiwania listy kontaktów w telefonie, użytkownicy mogą nadal przeglądać najnowsze wpisy od znajomych i, jeśli zechcą, przechodzić bezpośrednio do wybranych serwisów online.

Model LG GW620 jest wyposażony w unikatowe technologie Auto Face-Tagging i Face To Action, które rozpoznają i zapamiętują twarze. Wystarczy dotknąć palcem zdjęcie wybranej osoby na wyświetlaczu, żeby bez problemu wykonać szereg zdalnych funkcji, takich jak umieszczanie zdjęć w ulubionym serwisie czy nawiązanie połączenia głosowego lub wysłanie SMS czy MMS.

Wygodne nawiązywanie połączeń

Model LG GW620 ułatwia korzystanie z serwisów społecznościowych online, został bowiem tak przygotowany, żeby jego obsługa nie ustępowała jakością i wygodą pracy z komputerem PC. Wysuwana klawiatura QWERTY, z pięcioma rzędami przycisków jest ergonomicznie przystosowana do palców. Ułatwia ona obsługę dostępnej w telefonie jednej z najszybszych na rynku przeglądarek internetowych, umożliwiając natychmiastowe korzystanie z zasobów Internetu. Telefon LG GW620 pozwala także na płynne oglądanie materiałów wideo online z wykorzystaniem popularnych aplikacji i platform Google.

Komunikator oraz funkcje wyświetlania wiadomości SMS jako czatu (threaded SMS) i wysyłania wiadomości e-mail na telefon komórkowy (push email) zapewniają znakomitą łączność ze światem. Masz ochotę poczatować? Wystarczy dotknąć imię na ekranie, aby zobaczyć, kto jest zalogowany. Kolejne dotknięcie i czat rozpoczęty.

LG GW620 tworzy i od razu udostępnia treści multimedialne

Telefon LG GW620 jest wyposażony w najnowsze funkcje, które pozwalają tworzyć i udostępniać treści multimedialne w czasie rzeczywistym. Można dla przykładu wzbogacać komentarzami zdjęcia i filmy. Umożliwi to łatwa w obsłudze funkcja do obróbki materiału graficznego i wideo a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją automatycznego ustawiania ostrości oraz kamera o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu użytkownicy mogą zarejestrowane telefonem zdjęcia i filmy odpowiednio montować i tworzyć z nich własne multimedialne arcydzieła. Po zakończeniu montażu wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk, aby umieścić treści w Internecie i udostępnić je najbliższym.

LG GW620

Kompleksowe studio funkcji rozrywkowych obejmuje również dynamiczny, 3-calowy wyświetlacz LCD umożliwiający oglądanie filmów wideo przesłanych przez znajomych, obsługę formatów DivX i Xvid oraz gniazdo audio 3,5 mm, przez które można podłączyć słuchawki lub inne urządzenia udoskonalające jakość multimedialnej zabawy z wszechstronnym LG GW620.

Telefon LG GW620 doskonale odpowiada przede wszystkim na rosnące zainteresowanie mobilnym korzystaniem z serwisów społecznościowych. Zdaniem firmy badawczej Frost & Sullivan „rosnąca sprzedaż inteligentnych telefonów i nienasycony apetyt na korzystanie z serwisów społecznościowych stanowią idealną podstawę do rozwoju rynku inteligentnych telefonów umożliwiających korzystanie z takich serwisów”.

LG GW620, pierwszy telefon LG oparty na systemie Android, był od samego początku opracowywany z myślą o korzystaniu z serwisów społecznościowych” — powiedział Grzegorz Kania – dyrektor ds. GSM w LG Electronics. „Serwisy społecznościowe bardzo się rozpowszechniły i stanowią dla wielu z nas ważny sposób utrzymywania kontaktów z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Nasze inteligentne telefony są projektowane z myślą o zmieniającym się stylu życia użytkowników. Bezproblemowa integracja funkcji serwisów społecznościowych w naszych modelach zapewni właścicielom inteligentnych telefonów LG większą dostępność online i ułatwi komunikację”.

Telefon LG GW620 zostanie wprowadzony do sprzedaży na całym świecie, w pierwszej kolejności, w połowie listopada, pojawi się w Europie. Potencjalni klienci będą mogli znaleźć informacje o modelu LG GW620 w serwisie Facebook (www.facebook.com/pages/LG-GW620) i Twitter (@LG_GW620). Dodatkowo, użytkownicy modelu LG GW620 mogą pobrać zweryfikowane przez firmę Google różne aplikacje bezpośrednio do swoich telefonów z usługi Android Market.

blog comments powered by Disqus
LG GW620 - Telefon ułatwiający korzystanie z serwisów społecznościowych