PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

HTC sprzedaje ulepszony model HD2

HTC sprzedaje ulepszony model HD2

Klienci w USA ponownie zostali uhonorowani przez HTC. Na amerykańskim rynku zaawansowany smartfon HD2 będzie sprzedawany w wersji ulepszonej w stosunku do urządzenia obecnego w innych krajach. Otóż model oferowany za Wielką Wodą będzie miał dwukrotnie więcej pamięci ROM – 1 GB zamiast 512 MB – oraz blisko 30% więcej pamięci RAM: 576 w miejsce 448 MB.

Poza tym Amerykanie w komplecie z telefonem otrzymają kartę pamięci microSDHC o pojemności 16 GB, a nie jak gdzie indziej – 2 GB. Takie różnicowanie modeli miało miejsce wcześniej w przypadku HTC Magic – widać producent uznał, że taki manewr się opłaca. Spekuluje się, że ruch ten jest związany z ewentualnym instalowaniem kolejnej wersji mobilnego systemu Microsoftu, ale trudno przewidywać, czy rzeczywiście tak będzie.

HTC HD2

Warto pokrótce przypomnieć charakterystykę techniczną HD2. Dotykowy (pojemnościowy) ekran tego modelu ma przekątną 4,3 cala i oferuje rozdzielczość 800 x 480 pikseli. Urządzenie ma 5-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem i podwójną lampą LED, moduły GPS, Wi-Fi i Bluetooth oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Całość wykorzystuje moc obliczeniową procesora Snapdragon 1 GHz i pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile 6.5 Professional z przygotowaną przez HTC nakładką Sense UI.

blog comments powered by Disqus
HTC sprzedaje ulepszony model HD2