PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Pełna Kontrola nad Domową Rozrywką Dzięki Nowemu Logitech Harmony Touch

Pełna Kontrola nad Domową Rozrywką Dzięki Nowemu Logitech Harmony Touch

Logitech prezentuje pilota uniwersalnego nowej generacji z wielokrotnie nagradzanej linii Hormony - Logitech Harmony Touch. To zaawansowane urządzenie, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, umożliwia kontrolę nad 15 urządzeniami jednocześnie. Nowość Logitech zapewni użytkownikom pełną kontrolę nad domową rozrywką!

Pilot Logitech Harmony Touch został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli sprawnie zarządzać systemem domowej rozrywki. Urządzenie pozwala dodawać, usuwać i zmieniać kolejność nawet 50 ulubionych konfiguracji na 2,4-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Po prostej instalacji online, można uzyskać dostęp do wszystkich konfiguracji bez konieczności zapamiętywania ich numerów i przewijania długich instrukcji obsługi. Dzięki personalizacji ikon, można szybko i łatwo znaleźć wszystkie ulubione formy domowej rozrywki – od filmów przez gry do muzyki – i to jedynie za pomocą jednego dotknięcia.

– Logitech Harmony Touch to następny etap ewolucji pilotów uniwersalnych – mówi Joerg Tewes, vice president Digital Home Business Group w firmie Logitech – Obecnie wyjątkowo cenimy sobie wygodę i łatwość obsługi, a jednocześnie pragniemy wyposażyć nasz salon w system domowej rozrywki, który naprawdę robi wrażenie. Dlatego też zaprojektowaliśmy pilota, który sprosta potrzebom użytkowników i da im poczucie kontroli, jakiej nie mieli nigdy wcześniej – dodaje.

Logitech Harmony Touch 1

Pilot wyróżnia się eleganckim i minimalistycznym designem, dzięki czemu będzie pasował do wystroju każdego salonu. Dodatkowo ergonomiczny kształt i ulepszony układ przycisków sprawiają, że urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze. Niskoprofilowane, podświetlane klawisze pozwalają kontrolować systemem domowej rozrywki nawet w ciemnościach.

Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225,000 urządzeniami domowej rozrywki ponad 5,000 marek. Dodatkowo może kontrolować aż 15 sprzętów jednocześnie. Wygodna stacja ładująca utrzymuje pilota w ciągłej gotowości do pracy i, co najważniejsze, w zasięgu ręki.

Ceny i dostępność

Pilot Logitech Harmony Touch jest dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 759 PLN.

Jakie piloty uniwersalne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu pilotów uniwersalnych z 5/2015. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które piloty uniwersalne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1LG ELECTRONICS AN MR 500 LG ELECTRONICS AN MR 500Best of the best!
2Sony One-Flick RMF-ED004 Sony One-Flick RMF-ED004 Sprawdź sam
3Logitech Harmony Ultimate One (915-000228) Logitech Harmony Ultimate One (915-000228) Ten ma niezłą cenę!
4LG MAGIC MOTION (AN-MR400) LG MAGIC MOTION (AN-MR400) Polecany model
5Logitech Harmony Smart Control (915-000211) Logitech Harmony Smart Control (915-000211) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Pilotów - Maj 2015

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Pełna Kontrola nad Domową Rozrywką Dzięki Nowemu Logitech Harmony Touch
Autor: Łukasz