PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe Promocje od TomTom

Nowe Promocje od TomTom

1 października ruszyła kolejna akcja promocyjna od firmy TomTom obejmująca nawigacje TomTom Start 20 i Start 25. Użytkownicy, którzy zakupią te urządzenia w okresie 01.10.2012r. – 31.03.2013r., otrzymają 3-letnią bezpłatną aktualizację map o wartości 199 PLN.

Aby wziąć udział w promocji użytkownicy muszą w ciągu 90 dni od daty zakupu zarejestrować się na stronie www.tomtom.com/map-promotion. Rejestracja zawiera podanie danych personalnych oraz ważnego adresu e-mail, wprowadzenie numeru seryjnego promocyjnego urządzenia oraz wgranie zdjęcia lub skanu rachunku/ dowodu zakupu promocyjnego urządzenia. Po prawidłowym wypełnieniu danych rejestracyjnych, uczestnik otrzyma potwierdzenie rejestracji poprzez e-mail z unikalnym numerem referencyjnym, który będzie wymagany do wszelkiej komunikacji związanej z promocją.

Start20 small

Do końca października można jeszcze skorzystać z promocji na urządzenia z serii GO LIVE i Via zakupione we wrześniu 2012. By otrzymać 3-letnią bezpłatną aktualizację map wystarczy zarejestrować na stronie www.tomtom.com/darmowemapy do 31 października br.

Jakie nawigacje gps są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu nawigacji gps z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które nawigacje gps warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1VORDON 7 HD Europa VORDON 7 HD EuropaBest of the best!
2VORDON GPS 5 Europa VORDON GPS 5 Europa Sprawdź sam
3TomTom Start 25 M EU Europa TomTom Start 25 M EU Europa Ten ma niezłą cenę!
4Garmin Drive 50 LMT Garmin Drive 50 LMT Polecany model
5TomTom Start 25 EU Europa TomTom Start 25 EU Europa Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Nawigacji GPS - 30 Najpopularniejszych Urządzeń

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe Promocje od TomTom
Autor: Łukasz