Nowe promocje od TomTom

Nowe promocje od TomTom

1 października ruszyła kolejna akcja promocyjna od firmy TomTom obejmująca nawigacje TomTom Start 20 i Start 25. Użytkownicy, którzy zakupią te urządzenia w okresie 01.10.2012r. – 31.03.2013r., otrzymają 3-letnią bezpłatną aktualizację map o wartości 199 PLN.

Aby wziąć udział w promocji użytkownicy muszą w ciągu 90 dni od daty zakupu zarejestrować się na stronie www.tomtom.com/map-promotion. Rejestracja zawiera podanie danych personalnych oraz ważnego adresu e-mail, wprowadzenie numeru seryjnego Promocyjnego Urządzenia oraz wgranie zdjęcia lub skanu rachunku/ dowodu zakupu Promocyjnego Urządzenia. Po prawidłowym wypełnieniu danych rejestracyjnych, Uczestnik otrzyma potwierdzenie rejestracji poprzez e-mail z unikalnym numerem referencyjnym, który będzie wymagany do wszelkiej komunikacji związanej z Promocją.

Start20 small

Do końca października można jeszcze skorzystać z promocji na urządzenia z serii Via i GO LIVE zakupione we wrześniu 2012. By otrzymać 3-letnią bezpłatną aktualizację map wystarczy zarejestrować na stronie www.tomtom.com/darmowemapy do 31 października br.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more