PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Epson EB-S8/X8/W8 – nowa linia biznesowych projektorów

Epson EB-S8/X8/W8 – nowa linia biznesowych projektorów

Epson oferuje klientom biznesowym nowy poziom mobilności, wprowadzając do sprzedaży niedrogie projektory klasy podstawowej. Urządzenia EB-S8, EB-X8 i EB-W8 są lekkie, kompaktowe i łatwe w użyciu. Dzięki wysokiej jasności i rozbudowanym opcjom przyłączy nowa linia projektorów za niewielką cenę oferuje elastyczność, jakiej wymagają małe i średnie firmy.

Raphael Payre, menedżer ds. produktów w Epson Europe powiedział: „Nowe projektory zaprojektowano z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych. Są idealne dla pracowników, którzy podróżują albo dysponują ograniczoną ilością miejsca. Kompaktowa konstrukcja oraz liczne funkcje sprawiają, że modele te są bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Unikatowa i innowacyjna technologia projekcji firmy Epson gwarantuje bardzo wysoką jakość prezentacji, a szeroka gama połączeń zapewnia dużą elastyczność i wszechstronność”.

Projektory EB-S8/X8/W8 są aż o 30% mniejsze i o 15% lżejsze w porównaniu z serią EB-S6/X6/W6, a wygodna torba ułatwia transport. Zostały one całkowicie przeprojektowane i są nie tylko bardziej stylowe, ale również ergonomiczne, z wygodnym i intuicyjnym panelem sterowania, który jeszcze bardziej ułatwia obsługę. Udało się także zwiększyć jasność, która w nowych modelach wynosi 2500 lumenów. Z myślą o jeszcze wyższej jakości obrazu i większym komforcie użytkowania, projektory EB-X8 i EB-W8 zostały wyposażone w port HDMI, który jest rzadkością w tego typu rozwiązaniach biznesowych.

Seria EB-S8/X8/W8 zapewnia znakomitą jakość projekcji w każdym miejscu, dzięki wysokiej jasności 2500 lumenów i współczynnikowi kontrastu 2000:1. Projektory wykorzystują technologię Epson 3LCD, wyświetlając niezwykle jasny, dokładny i naturalny obraz. Mechanizm korekcji pionowych zniekształceń trapezowych automatycznie reguluje obraz, a krótka odległość projekcji umożliwia prowadzenie prezentacji na dużym ekranie nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Epson EB-W8

Projektory doskonale spełniają potrzeby każdej małej firmy – instalacja jest niewiarygodnie szybka i łatwa, a urządzenia oferują szeroką gamę połączeń i funkcji. Zastosowane w projektorach lampy E-TORL oraz odpowiednia konfiguracja pozwalają na natychmiastowe włączanie i wyłączanie bez użycia przycisków, np. poprzez bezpośrednie wyjęcie przewodu zasilającego bez szkody dla urządzenia. Projektory są gotowe do pracy natychmiast po włączeniu, a po zakończonej pracy nie potrzebują dodatkowego czasu na schłodzenie.

Modele EB-X8 i EB-W8 mają czytnik USB do projekcji obrazów JPEG oraz wejście HDMI do wyświetlania cyfrowych zdjęć i filmów wysokiej jakości. Projektory EB-S8/X8/W8 są również tanie w użytkowaniu. Energooszczędna lampa E-TORL minimalizuje pobór mocy, a w trybie ECO pozwala nawet na 5000 godzin projekcji. Epson dąży do tego, aby wszystkie jego produkty były przyjazne dla środowiska, a opakowania nadawały się do recyklingu.

Epson EB-S8

  • natężenie światła barwnego (Colour Light Output, CLO) wynoszące 2500 lumenów zapewnia żywe prezentacje
  • przycisk natychmiastowego wyciszenia dźwięku oraz wyłączenia obrazu, torba
  • masa – zaledwie 2,3 kg
  • sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 1930 zł

Epson EB-X8

  • przenośny projektor o wadze 2,3 kg, z wejściem USB do bezpośredniego wyświetlania obrazów bez komputera
  • wejście HDMI do obsługi cyfrowego dźwięku i obrazu wysokiej jakości
  • sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 2390 zł

Epson EB-W8

  • przenośny projektor o wadze 2,3 kg, z wejściem USB do bezpośredniego wyświetlania obrazów bez komputera
  • panoramiczna rozdzielczość WXGA (1280 x 800 pikseli)
  • sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 2790 zł
blog comments powered by Disqus
Epson EB-S8/X8/W8 – nowa linia biznesowych projektorów