PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012

Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012

Już za niespełna tydzień w dniach 26-28 października br. Poznań kolejny raz stanie się polską stolicą gier. To wszystko za sprawą wracających po trzech latach przerwy Targów Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena, których jednym z najważniejszych wydarzeń będą Finały Ligi Cybersport!

w1

Po trzech latach przerwy stolica Wielkopolski zamienia się na jeden weekend w stolicę gier. Dodatkowo - pierwszy raz PGA oraz Finały Ligi Cybersport. odbędą się one w tym samym miejscu i czasie. Będzie to idealne połączenie największej imprezy multimediów, z bez wątpienia największą ligą dla graczy w naszym kraju. Tegoroczne rozgrywki rozegrane zostaną na dwóch platformach: Leagues of Legends oraz FIFA 2013.

„Targi Poznań Game Arena zawsze były ważnym wydarzeniem dla polskich fanów gier i nowych technologii. Bardzo cieszymy się, że w tym roku pierwszy raz w historii także Cybersport będzie mógł być ich częścią i liczymy, że nie będzie to jednorazowe wydarzenie. Zapraszamy do zabawy” powiedział Krzysztof Pikiewicz, CEO Turtle Entertainment Polska.

Przez trzy dni gracze walczyć będą o cenne nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów Ligi Cybersport, firmy Agito.pl, Lenovo, Kingston, LG Electronics oraz NTT System. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis Gildia.pl.

scena

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012