PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Top 10 "komórek" z Października

Top 10 "komórek" z Października

Październik już dawno za nami, a przed nami – ranking popularności wybranych modeli telefonów komórkowych, który z dumą mamy okazję zaprezentować. "10 wspaniałych", bo o nich tutaj mowa zostało wybranych przez serwis msklep.pl.

Pozycja 1 – MyPhone 7720

Powyższy model jest pierwszym w ofercie urządzeniem muzycznym, wspierającym rozwiązanie Dual-Sim. Zgodnie ze stwierdzeniem „muzyczny” - myPhone pozwala na odtwarzanie zarówno plików dźwiękowych, jak i sekwencji wideo. Poruszanie po interfejsie usprawniają liczne klawisze funkcyjne oraz rozbudowana sekcja przycisków nawigacyjnych. Dołączony do podstawowego wyposażenia telefonu stereofoniczny zestaw słuchawkowy odtwarza muzykę na zadowalającym poziomie.

MyPhone 7720


Pozycja 2 - Samsung M150

Model M150 cechuje się przyjazną i ergonomiczną konstrukcją, która z pewnością przykuje spojrzenie. Telefon został wyposażony w kolorowy wyświetlacz oraz kamerę VGA. Z dodatkowych funkcji warto wspomnieć o odbiorniku FM, odtwarzaczu MP3 oraz technologii Bluetooth.

Samsung M150


Pozycja 3 – Nokia 6600i Slide

Lekka, nowoczesna obudowa wykonana ze szczotkowanej, nierdzewnej stali oraz chromowany klawisz środkowy to elementy, które wyróżniają model 6600i Slide spośród tysięcy innych modeli. Na swoim pokładzie model 6600i posiada aparat fotograficzny o matrycy 5MP z lampą błyskową oraz łączność 3G. Duży, przejrzysty wyświetlacz oraz możliwość rozbudowania pamięci dyskowej do 16GB to cechy, które z pewnością przemawiają ZA omawianym modelem.

Nokia 6600i Slide


Pozycja 4 - Nokia 2700 Classic

Tani, klasyczny i funkcjonalny – czyli model 2700 Classic w 3 słowach. Producent zaimplementował w urządzeniu 2MP aparat fotograficzny, technologię Bluetooth oraz wyświetlacz, prezentujący obrazy w rozdzielczości 320x240 pikseli. Jeszcze kilka lat temu powyższe funkcje były zarezerwowane dla „komórek” z najwyższej półki. Jeżeli nie chcesz płacić wiele, a szukasz poręcznego i funkcjonalnego telefonu – Nokia 2700 Classic jest dla Ciebie.

Nokia 2700 Classic


Pozycja 5 - Nokia E55

Na pierwszy rzut oka aparat prezentuje się elegancko i stylowo, pomimo, iż zaliczany jest do nowej generacji „komórek”, wspiera starszą koncepcję tradycyjnej budowy jednobryłowej. Łączność z Internetem możliwa jest dzięki wsparciu dla technologii HSPA, (HSDPA & HSUPA) stanowiącej jeden z filarów technologii 3G. Wbudowany aparat, szeroki wachlarz funkcji multimedialnych oraz nowoczesny design sprawiają, iż Nokia E55 jest pozycją, która prawdopodobnie przykuje uwagę przeciętnego użytkownika. Ciekawostką jest fakt, iż telefon jest w 80% wyprodukowany z materiałów, które mogą być ponownie przetworzone, natomiast podręcznik użytkownika może być poddany recyclingowi w 100%. Nokia E55 zaskakuje ogromną ilością ciekawych i przydatnych funkcji. Jest urządzeniem budzącym zainteresowanie, jednakże nie wprowadza ono rewolucji na rynku telekomunikacyjnym. Niemniej jednak telefon dedykowany jest dla osób poszukujących praktycznego i niezawodnego smartphone’a.

Nokia E55


Pozycja 6 - Samsung S5230 Avila

Nowy produkt Samsunga – telefon Avila jest urządzeniem szykownym, prezentującym się elegancko i wytwornie. Fakt posiadania dotykowego wyświetlacza usprawnia nawigację po menu urządzenia i wprowadza użytkownika w nowy, manualny tryb zarządzania interfejsem. Szeroka gama możliwości oraz aparat fotograficzny, potęgujący możliwości multimedialne sprawiają, iż jest to pozycja godna uwagi w średnim przedziale cenowym na rynku. Avila jest wygodna w trzymaniu, a jej elegancki wygląd łatwo przykuwa uwagę. Radość dotyku może zostać odkryta na nowo dzięki telefonowi Samsung S5230 Avila.

Samsung Avila


Pozycja 7 - MyPhone 8830 TV

Powyższy model dedykowany jest dla użytkowników, którzy nie mogą obyć się bez telewizji. Wbudowany odbiornik TV zapewnia dostęp do kanałów: TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TV4 i TV PULS, a obsługa dwóch kart SIM (Dual-SIM) sprawia, iż model 8830 TV jest tak naprawdę telefonem 2 w 1. Urządzenie zostało wyposażone w 3 calowy, dotykowy wyświetlacz, szeroki zestaw funkcji multimedialnych oraz aż dwa gniazda na nośniki MicroSD (!), które zlokalizowane zostały pod pokrywą baterii.

MyPhone 8830 TV


Pozycja 8 - MyPhone 6691

Niedługo po debiucie telefonu MyPhone 8830TV, wprowadzono na rynek kolejny model – 6691. Nie jest on co prawda przenośnym odbiornikiem telewizyjnym, nie mnie jednak posiada ciekawą funkcję – modulator głosu. Co prawda, nie przemówimy tutaj głosem Darth'a Vader'a z filmu Star Wars, ale perspektywa zmiany tonacji naszego głosu podczas rozmowy brzmi interesująco. Poza trybem Dual-SIM, telefon posiada odtwarzacz MP3, radio FM oraz udostępnia możliwość odtwarzania filmików w formatach .MP4, .AVI oraz .3GP. Wbudowana pamięć wynosi 32MB, lecz można ją powiększyć dzięki nośnikom microSD. Dotykowy wyświetlacz modelu 6691 posiada przekątną 2,4 cala.

MyPhone 6691


Pozycja 9 – LG KC550

LG KC550 jest telefonem multimedialnym i przyjaznym w użytkowaniu. Funkcjami godnymi uwagi są wbudowany czujnik ruchu oraz możliwość rejestracji sekwencji wideo w rozdzielczości DVD. Gamę możliwości telefonu poszerza aparat o matrycy 5 MP, odtwarzacz muzyki i wideo, radio FM oraz technologia Bluetooth v.2.0. Wbudowana pamięci telefonu wynosi 10MB, lecz można ją śmiało powiększyć z uwagi na fakt, iż telefon obsługuje nośniki microSD.

LG KC550


Pozycja 10 – Nokia 6303 Classic

Głównym założeniem podczas procesu tworzenia powyższego telefonu miało być połączenie wytrzymałej konstrukcji z nowoczesnymi funkcjami. Stosunkowo duży wyświetlacz, nowoczesny design oraz ergonomiczna obudowa sprawiają, iż model 6303 Classic prezentuje się całkiem okazale. Telefon posiada aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela z funkcją Autofocus, ośmiokrotnym zoomem cyfrowym. Praktycznym dodatkiem jest lampa LED, która pozwoli na rejestrację zdjęć w słabo oświetlonych miejscach. Słuchanie audycji radiowych oraz ulubionych empetrójek jest w zasięgu ręki, dzięki instalacji radia FM oraz playera MP3. Fabrycznie wgrane oprogramowanie Nokia Maps pozwoli na szybką lokalizację wybranego miejsca na mapie.

Nokia 6303 Classic


Dziękujemy serwisowi msklep.pl za udostępnienie danych statystycznych, na podstawie których stworzono powyższy raport.

blog comments powered by Disqus
Top 10 "komórek" z Października