PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

@TV Belkin w roli głównej

@TV Belkin w roli głównej

Tej jesieni w świetle fleszy błyszczy marka Belkin, która kolejny raz zaprezentowała innowacyjne urządzenie - @ TV, dzięki któremu ulubione programy czy filmy można oglądać w każdym miejscu na świecie. Wynalazek na miarę Oscara!

Pierwszy plan tej jesieni bezapelacyjnie należy do @ TV. Dlaczego? Rozbawi, zrelaksuje, wzruszy, wyedukuje i to w dowolnym miejscu globu. Dzięki nowatorskiemu produktowi amerykańskiej marki Belkin, już nie trzeba siedzieć w domu przed telewizorem i czekać na ukochany teleturniej czy mecz piłki nożnej. Teraz można zabrać go ze sobą na wakacje, do metra czy do kawiarni. Jak korzystać z „przenośnej” telewizji? @ TV jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Wystarczy podłączyć urządzenie do tunera telewizji kablowej lub satelitarnej, uruchomić zainstalowaną na smartfonie lub tablecie aplikację i cieszyć się swoją telewizją w dowolnym miejscu. W domu programy transmitowane są przez sieć Wi-Fi, natomiast na zewnątrz przez Wi-Fi, 3G lub 4G.

2

@ TV szturmem wkroczyła na scenę nowinek technologicznych, zamieniając urządzenie mobilne (iPhone, iPad, tablet Samsung czy laptop) także w niezwykły pilot do zdalnego sterowania. Dzięki Swipe Surf kolejne kanały są przełączane dotykowo. Ulubione programy można oglądać na żywo, ale także urządzenie pozwala na nagranie ich, a następnie obejrzenie bez łączenia się z Internetem. W skrócie, kanały sterowane są za pomocą aplikacji @ TV z dowolnego urządzenia przenośnego. Aplikacja @ TV działa na platformach Android i iOS dla tabletów i smartfonów oraz jest dostępna w AppStore i w Android Play Store.

@ TV marki Belkin to prawdziwa gratka dla telemaniaków oraz osób, które lubią relaksować się, oglądając telewizję i filmy. Już nie trzeba czekać na „dalszy ciąg programu”, po prostu można go natychmiast obejrzeć. Gdzie? Na przykład na… czerwonym dywanie.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
@TV Belkin w roli głównej
Autor: Łukasz