PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów

Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów

Samsung Electronics zapowiedział dziś premierę zestawu Evolution Kit, który pozwoli wszystkim użytkownikom wybranych telewizorów Samsung wyprodukowanych w 2012 roku cieszyć się najnowszymi funkcjami i usługami platformy Smart TV. Odtąd możliwe będzie korzystanie z nowych funkcji platformy Smart TV bez potrzeby kupowania nowego odbiornika TV. Oficjalna prezentacja zestawu odbędzie się w dniach 8-11 stycznia 2013 roku podczas targów 2013 International Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas w USA.

Evolution Kit to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na korzystanie z pełnej oferty funkcji i usług platformy Smart TV oferowanych przez wybrane modele telewizorów z 2013 roku wszystkim, którzy w 2012 roku zdecydowali się na zakup telewizorów LED z serii ES7000, ES8000, ES9000 lub telewizorów plazmowych z serii E8000. Aby cieszyć się nowymi funkcjami platformy Smart TV nie trzeba więc co roku wymieniać telewizora – wystarczy podłączyć do niego Samsung Evolution Kit.

Dzięki ulepszeniom sprzętowym w najnowszych modelach telewizorów Samsung Smart TV z 2013 roku, takim jak mocniejszy procesor, zwiększona pamięć operacyjna i bardziej wydajny procesor graficzny, użytkownicy mogą szybciej przeglądać Internet i korzystać z aplikacji także podczas oglądania telewizji. Innowacje najnowszych modeli obejmują także rozszerzenie funkcji Smart Interaction, takie jak sterowanie telewizorem za pomocą głosu i gestów, bez potrzeby używania pilota.

1

Po zainstalowaniu zestawu Evolution Kit w gnieździe telewizora, interfejs Smart Hub z 2012 roku zmieni się w wersję z roku 2013 automatycznie kopiując uprzednie konfiguracje dostępnych serwisów. Odtąd, przez kilka kolejnych lat wszyscy użytkownicy telewizorów Samsung będą mogli uzyskać dostęp do najnowszych funkcji platformy Smart TV, takich jak: filmy na żądanie, muzyka, aplikacje interaktywne czy dostęp do Internetu, niezależnie od daty produkcji odbiornika*.

Zestaw Evolution Kit to początek nowej ery i dopełnienie naszej wizji platformy Smart TV poprzez innowacyjną koncepcję, która uwzględnia szybko zmieniające się trendy na rynku IT – powiedział Sunny Lee, wiceprezes zespołu Visual Display Sales & Marketing, Samsung Electronics (Executive Vice President of Visual Display Sales & Marketing Team). Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu można korzystać z nowych funkcji i usług bez kupowania nowego odbiornika. Innymi słowy, dzięki zestawowi Evolution Kit użytkownicy Samsung Smart TV zyskują ponadczasowy telewizor.

blog comments powered by Disqus
Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów
Autor: Łukasz