PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów

Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów

Samsung Electronics zapowiedział dziś premierę zestawu Evolution Kit, który pozwoli wszystkim użytkownikom wybranych telewizorów Samsung wyprodukowanych w 2012 roku cieszyć się najnowszymi funkcjami i usługami platformy Smart TV. Odtąd możliwe będzie korzystanie z nowych funkcji platformy Smart TV bez potrzeby kupowania nowego odbiornika TV. Oficjalna prezentacja zestawu odbędzie się w dniach 8-11 stycznia 2013 roku podczas targów 2013 International Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas w USA.

Evolution Kit to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na korzystanie z pełnej oferty funkcji i usług platformy Smart TV oferowanych przez wybrane modele telewizorów z 2013 roku wszystkim, którzy w 2012 roku zdecydowali się na zakup telewizorów LED z serii ES7000, ES8000, ES9000 lub telewizorów plazmowych z serii E8000. Aby cieszyć się nowymi funkcjami platformy Smart TV nie trzeba więc co roku wymieniać telewizora – wystarczy podłączyć do niego Samsung Evolution Kit.

Dzięki ulepszeniom sprzętowym w najnowszych modelach telewizorów Samsung Smart TV z 2013 roku, takim jak mocniejszy procesor, zwiększona pamięć operacyjna i bardziej wydajny procesor graficzny, użytkownicy mogą szybciej przeglądać Internet i korzystać z aplikacji także podczas oglądania telewizji. Innowacje najnowszych modeli obejmują także rozszerzenie funkcji Smart Interaction, takie jak sterowanie telewizorem za pomocą głosu i gestów, bez potrzeby używania pilota.

1

Po zainstalowaniu zestawu Evolution Kit w gnieździe telewizora, interfejs Smart Hub z 2012 roku zmieni się w wersję z roku 2013 automatycznie kopiując uprzednie konfiguracje dostępnych serwisów. Odtąd, przez kilka kolejnych lat wszyscy użytkownicy telewizorów Samsung będą mogli uzyskać dostęp do najnowszych funkcji platformy Smart TV, takich jak: filmy na żądanie, muzyka, aplikacje interaktywne czy dostęp do Internetu, niezależnie od daty produkcji odbiornika*.

Zestaw Evolution Kit to początek nowej ery i dopełnienie naszej wizji platformy Smart TV poprzez innowacyjną koncepcję, która uwzględnia szybko zmieniające się trendy na rynku IT – powiedział Sunny Lee, wiceprezes zespołu Visual Display Sales & Marketing, Samsung Electronics (Executive Vice President of Visual Display Sales & Marketing Team). Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu można korzystać z nowych funkcji i usług bez kupowania nowego odbiornika. Innymi słowy, dzięki zestawowi Evolution Kit użytkownicy Samsung Smart TV zyskują ponadczasowy telewizor.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Evolution Kit - dostęp do najnowszych funkcji i usług Smart TV dla starszych telewizorów
Autor: Łukasz