PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Tracer NEO 3G – stały i niezależny dostęp do sieci

Tracer NEO 3G – stały i niezależny dostęp do sieci

Najnowszy tablet Tracer NEO 3G to doskonała propozycja dla osób aktywnych, często podróżujących oraz wymagających stałego i bezproblemowego połączenia z siecią.

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, wprowadził do sprzedaży tablet NEO 3G. Model ten, dzięki wbudowanemu modemowi 3G HSPA (14,4Mb/s), zapewnia stałe i niezależne połączenie z internetem. Ponadto najnowszy produkt Tracera wyposażony jest w 1 GB pamięci RAM oraz w jednordzeniowy procesor Cortex A8 Allwinner A10 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, który jest wspomagany przez zintegrowany układ graficzny MALI 400MP z pełną obsługą bibliotek Open GL. Komfortową pracę z NEO 3G gwarantuje ekran IPS o przekątnej 9,7 cala i rozdzielczości 1024x768 punktów oraz system Android w wersji 4.0.4.

Dodatkowo Tracer NEO 3G oferuje użytkownikom dostęp do 16 GB wbudowanej pamięci flash z opcją rozszerzenia o kolejne 32 GB za pomocą kart micro SD. Na bocznych krawędziach obudowy tabletu znajdziemy również złącza Micro USB oraz HDMI, dzięki którym możemy podłączyć zewnętrzny dysk twardy lub przesyłać obraz w wysokiej rozdzielczości do telewizora lub projektora.

7

NEO 3G wyposażony jest także w moduł Wi-Fi oraz w dwie kamery – frontową VGA do wideorozmów (Skype), oraz tylną, z matryca o rozdzielczości 2 megapikseli, którą możemy wykorzystać do robienia zdjęć oraz nagrywania filmików wideo.

Tablet Tracer NEO 3G objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 959 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Tracer NEO 3G – stały i niezależny dostęp do sieci
Autor: Łukasz