PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kup aparat i zgłoś się po gotówkę!

Kup aparat i zgłoś się po gotówkę!

Firma Panasonic przygotowała specjalną promocję dla osób, które zakupią na terenie Polski aparaty LUMIX G5 lub LUMIX GF5. W ramach promocji klienci otrzymają zwrot w wysokości 300 lub 200 zł w zależności od modelu. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zgłosić zakupiony aparat na stronie internetowej: www.panasonic.pl/promocja, na której należy podać numer seryjny sprzętu oraz skan dokumentu zakupu. Wypłata środków zostanie dokonana za pomocą przelewu na podany przez osobę zgłaszającą produkt numer konta bankowego. Promocja jest ograniczona w czasie i będzie trwać od 23 stycznia do 31 marca.

Aparaty objęte promocją:

Aparaty serii GF5 – zwrot gotówki w wysokości 200 zł

DMC-GF5KEG-K

DMC-GF5WEG-K

DMC-GF5XEG-K

Aparaty serii G5 – zwrot gotówki w wysokości 300 zł

DMC-G5KEG-K

DMC-G5WEG-K

DMC-G5XEG-K

LUMIX GF5 to stylowy i lekki aparat systemowy (DSLM), który zapewnia profesjonalną jakość zdjęć oraz nagrania video Full HD w ultra-kompaktowej obudowie. To model z wymiennymi obiektywami wyposażony w układ autofokusa Light Speed. LUMIX GF5 dostarcza ostrych i pełnych detali zdjęć oraz wysokiej jakości nagrań video HD dzięki 12,1-megapikselowemu przetwornikowi obrazu Live MOS o dużej czułości. To idealny aparat dla osób szukających rozwiązań wysokiej jakości i pięknego wzornictwa. W dodatku, dzięki kompaktowym rozmiarom z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce.

3

Natomiast LUMIX G5 to prawdziwie rewolucyjny cyfrowy aparat fotograficzny typu DSLM. Nowo zaprojektowany przetwornik Live MOS standardu Mikro Cztery Trzecie o rozdzielczości 16,05 megapiksela zapewnia niespotykaną wcześniej wyrazistość zdjęć i stopień eliminacji szumów, a niesamowita wydajność procesora Venus Engine VII FHD pozwala osiągnąć maksymalną jakość obrazu na zdjęciach i nagraniach wideo. Dodatkowo dostępny w modelu LUMIX G5 szybki układ autofokusa Light Speed AF pozwala uwiecznić każdą ulotną chwilę. Ulepszenia jakości dostępne w aparacie LUMIX G5 nie ograniczają się do zdjęć. Udoskonalenia wprowadzone w przetworniku i procesorze obrazu umożliwiają nagrywanie filmów Full HD (1080, 50p) z dźwiękiem stereo, zapewniając profesjonalną jakość i minimalny poziom szumów.

blog comments powered by Disqus
Kup aparat i zgłoś się po gotówkę!
Autor: Łukasz