PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

MFC-J4410DW – Urządzenie Wielofunkcyjne na Miarę XXI Wieku

MFC-J4410DW – Urządzenie Wielofunkcyjne na Miarę XXI Wieku

Firma Brother przedstawia nowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-J4410DW. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw, aby sprostać nowym wyzwaniom. Wiele opcji druku mobilnego oraz możliwość drukowania materiałów z Internetu bez konieczności użycia komputera, czyni z MFC-J4410DW prawdziwe urządzenie 3.0. MFC-J4410DW jest mniejsze, szybsze, jednym słowem – lepsze.

Drukarka

MFC-J4410DW to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające druk zarówno w formacie A4 jak i A3. Sprzęt ten pozwala na wydruk do 33 stron na minutę w trybie monochromatycznym i do 25 stron w kolorze (do 18 stron mono i do 16 w kolorze według normy ISO/IEC 24734). Wysoka rozdzielczość druku, która wynosi 6000 x 1200 dpi, zapewnia doskonałą jakość wszystkich drukowanych materiałów. Możliwość podłączenia do WiFi pozwala zmniejszyć ilość kabli oraz udostępnić urządzenie dla wielu użytkowników. Podajnik papieru w MFC-J4410DW pomieści 150 arkuszy formatu A4. Precyzyjne wydruki na mniejszych arkuszach, jak na przykład koperty, będą możliwe dzięki ręcznemu podajnikowi papieru. Oryginalne, wysokowydajne tusze firmy Brother pozwolą na wydruk do 1200 stron, a pracę z urządzeniem ułatwia dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,5 cm.

Kopiarka, skaner i faks

Urządzenie pozwala na wykonanie 99 kopii jednego dokumentu z prędkością do 12 stron na minutę w trybie monochromatycznym i do 9 stron na minutę w kolorze. Kopiowane dokumenty mogą zostać zmniejszone do 25% pierwotnego rozmiaru lub powiększone do 400%. Maksymalna rozdzielczość kopii wynosi 1200 dpi. Skanowanie ułatwia automatyczny podajnik papieru ADF, który pomieści 20 arkuszy, a maksymalna rozdzielczość skanera to 2400 dpi. Dołączone do urządzenia oprogramowanie pozwala zapisać pliki we wszystkich popularnych formatach, a następnie zeskanowane dokumenty można przesłać bezpośrednio jako załącznik do poczty email, serwera FTP czy pliku OCR. Wbudowany w urządzenie faks pozwoli na przesłanie jednorazowo do 200 stron, a książka adresowa pozwoli na zapis 100 kontaktów.

Brother MFC-J4410DW

Niskie koszty eksploatacji

Automatyczny druk dwustronny oraz funkcja drukowania i kopiowania N-na-1 stronie, pozwalająca na umieszczenie od 2 do 4 stron na jednej kartce formatu A4 w przypadku kopiowania i do 25 stron w przypadku drukowania, pozwalają na zmniejszenie zużycia papieru. Tryb oszczędzania tuszu oraz niskie zużycie energii, które w trybie gotowości wynosi 6W, a w trybie głębokiego uśpienia zaledwie 1,5W, to kolejne cechy MFC-J4410DW, dzięki którym oszczędności płynące z użytkowania urządzenia są jeszcze większe.

Druk mobilny

Wykorzystanie prawdziwego potencjału MFC-J4410DW jest możliwe dzięki funkcji druku mobilnego. Urządzenie pozwala na zlecenie za pośrednictwem Internetu wydruku z każdego miejsca na świecie, przy użyciu komputera, z wykorzystaniem Google Cloud Print i Apple Airprint oraz ze smartfonów i tabletów dzięki aplikacji iPrint&Scan.; Ponadto dzięki czytelnemu wyświetlaczowi dotykowemu oraz podłączeniu urządzenia do sieci, istnieje możliwość drukowania oraz skanowania do Google Docs, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa oraz Evernote bezpośrednio z drukarki, bez konieczności podłączania urządzenia do komputera.

Brother MFC-J4410DW

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe firmy Brother posiadają cztery oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl/recykling. Niski pobór energii, wydajność oraz niewielki poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Blue Angel”.

Gwarancja

Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję. Szczegóły na stronie www.brother.pl.

Jakie urządzenia wielofunkcyjne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu urządzeń wielofunkcyjnych z 4/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które urządzenia wielofunkcyjne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Epson L365 Epson L365Best of the best!
2Canon Pixma MG6850 Canon Pixma MG6850 Sprawdź sam
3Brother DCP-9020CDW Brother DCP-9020CDW Ten ma niezłą cenę!
4Brother DCPL2500DYJ1 Brother DCPL2500DYJ1 Polecany model
5Epson XP-332 Epson XP-332 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Najlepszych Urządzeń Wielofunkcyjnych – Najbardziej Polecane Modele na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
MFC-J4410DW – Urządzenie Wielofunkcyjne na Miarę XXI Wieku
Autor: Łukasz