PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

ASUS U38N – dotykowy ultrathin z procesorem AMD

ASUS U38N – dotykowy ultrathin z procesorem AMD

ASUS prezentuje U38N – lekki i mobilny komputer z dotykowym ekranem Full HD, o przekątnej 13,3 cala, wyposażony w procesor AMD A10-4655M. Lekka i smukła konstrukcja sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do mobilnej rozrywki. Dzięki dotykowemu ekranowi możemy bez przeszkód korzystać z funkcjonalności, jakie oferuje system Windows 8.

U38N posiada 13-calowy ekran IPS Full HD, który pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1080p. Dzięki matowej matrycy możemy cieszyć się wysoką jakością obrazu w każdych warunkach. Doskonałej jakości grafikę zapewnia karta AMD Radeon HD 7620G, a wydajne podzespoły – procesor AMD Trinity A10-4655M wsparty 4GB DDR3 SDRAM – gwarantują bezproblemową obsługę większości aplikacji i gier.

8

Wszystko to zamknięte zostało w niezwykle smukłej i lekkiej konstrukcji – urządzenie ma zaledwie 18,6 mm w najgrubszym miejscu i waży zaledwie 1,55 kg. Wykonana z aluminium obudowa gwarantuje trwałość i solidność oraz zapewnia elegancki design.

Atutem urządzenia jest pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu możemy odkrywać wszystkie funkcjonalności oferowane przez system Windows 8. Dysk SSD oraz porty USB 3.0 pozwalają na sprawne działanie systemu i aplikacji oraz bardzo szybki przesył danych. Urządzenie jest wyposażone w porty HDMI, mini VGA oraz uniwersalny czytnik kart pamięci, co znacznie ułatwia mobilną pracę. Wbudowana kamera 2.0 Mpix pozwala na robienie zdjęć i prowadzenie rozmów wideo w dowolnym miejscu. Technologia ASUS SonicMaster stworzona we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower zapewnia realistyczny dźwięk.

9

Niewielka waga oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że U38N to bardzo mobilne, a przy tym wydajne urządzenie, które doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. ASUS U38N jest dostępny w sklepach w cenie 3999 zł.

blog comments powered by Disqus
ASUS U38N – dotykowy ultrathin z procesorem AMD
Autor: Łukasz