PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Tracer Oxygen GS1 – dwurdzeniowiec z 5-calowym ekranem

Tracer Oxygen GS1 – dwurdzeniowiec z 5-calowym ekranem

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie smartfon - Oxygen GS1. Telefon wyposażony jest w wydajny, dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Do wyświetlania obrazu wykorzystano duży, 5-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Ponadto Oxygen GS1, dzięki obsłudze standardów bezprzewodowej transmisji danych HSDPA, HSPA i WCDMA, zapewnia bardzo szybkie połączenie z internetem. Całość zarządzana jest przez system Android ICS w wersji 4.0.4.

Smartfon Tracer wyposażony jest również w dwie kamery. W tylnej części obudowy umieszczono obiektyw z matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli i funkcją autofokus, który jest wspierany przez diodę doświetlającą LED. Druga z kamer frontowa, o rozdzielczości VGA, doskonale sprawdzi się w trakcie prowadzenia wideorozmów. Oxygen GS1 umożliwia także bezprzewodową komunikację z siecią oraz innymi urządzeniami dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth. Dodatkowo, do dyspozycji użytkowników, oddano odbiornik GPS+AGPS, pamięć flash o pojemności 4GB (możliwość rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą kart micro SD) oraz radio FM.

10

Niewątpliwą zaletą Tracer Oxygen GS1 jest obsługa standardu Dual SIM. Dzięki temu, korzystając z jednego urządzenia, możemy równocześnie używać dwóch różnych kart SIM dowolnych operatorów telefonii komórkowej.

9

Tracer Oxygen GS1 objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 650 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Tracer Oxygen GS1 – dwurdzeniowiec z 5-calowym ekranem
Autor: Łukasz