PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

BenQ GP10 – mały projektor LED 550 ANSI z Wi-Fi

BenQ GP10 – mały projektor LED 550 ANSI z Wi-Fi

firma BenQ wprowadza na polski rynek ultra-lekki, popularny projektor przeznaczony do domowej rozrywki. GP10, projektor o zwartej konstrukcji, ważący zaledwie 1,5 kg, pozwala na projekcję obrazu o przekątnej 102 cm (40 cali) już z 1 metra z automatyczną korekcją jego kształtu (usuwanie efektu trapezu).

Projektor GP10 jest HD-Ready (rozdzielczość 720p) i 3D-Ready, zapewniając kontrast 10000:1 i jasność 550 ANSI lumenów. Urządzenie ma wbudowane dwa głośniki 3 W (z funkcją surround), jest łatwe w konfiguracji oraz obsłudze (doskonały intuicyjny interfejs, którego obsługa nie wymaga sięgania po podręcznik użytkownika) i zapewnia wsparcie szerokiej gamy formatów multimedialnych. Z projektorem można komunikować się bezprzewodowo (Wi-Fi).

Wiele formatów, wiele urządzeń

GP10 współpracuje z wieloma urządzeniami:

• komputer PC i MAC,

• iPod, iPhone,

• tablet,

• konsola do gier i TV box,

• kamera video i aparat cyfrowy,

• pamięć USB,

• karta SD,

• odtwarzacz DVD / blu-ray

4

Samoczynne wygaszanie (Auto Blank)

Dla bezpieczeństwa (przede wszystkim dzieci) GP10 wyposażony został w funkcję samoczynnego wygaszania, która w wypadku wejścia osoby bezpośrednio w snop światła z lampy (urządzenie wykrywa ruch) wygasza ją automatycznie. Funkcja działa skutecznie z odległości 20-30 cm.

5

Praca bezprzewodowa

Komfort pracy znakomicie podnosi możliwość bezprzewodowego łączenia projektora GP10 z urządzeniami mobilnymi i komputerami. Oprogramowanie EZ QPresenter (dostępne również dla mobilnych urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS) pozwala obsługiwać projektor jako drugi ekran, co daje możliwość nie tylko przesyłania strumienia video, ale także pracę nad dokumentami i łatwe przeprowadzanie prezentacji.

Projektor dostępny w Polsce będzie pod koniec lutego br. w sugerowanej cenie detalicznej 2 420 zł.

Gwarancja door-to-door 36 miesięcy.

blog comments powered by Disqus
BenQ GP10 – mały projektor LED 550 ANSI z Wi-Fi
Autor: Łukasz