PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Xiaomi Mi A2 - test "Pixela" dla ubogich

MPM MZE-08 - żelazko dla zabieganych

Szybki spis treści
MPM MZE-08 - żelazko dla zabieganych

Często w natłoku innych prac za prasowanie zabieramy się tuż przed wyjściem z domu. W pośpiechu bardzo łatwo się poparzyć lub przypalić ubranie. Firma MPM z myślą o wszystkich zabieganych osobach, dla których nienaganny ubiór jest ważny stworzyła nowe żelazko MZE-08, zapewniające łatwe i bezpieczne prasowanie.

ŻELAZKO DLA ZABIEGANYCH

Poranne obowiązki zajmują dużo czasu. Wiele osób musi stawać bardzo wcześnie żeby je wykonać i jeszcze zdążyć do pracy. Jednym z najbardziej czasochłonnych zajęć jest prasowanie ubrań. Często w natłoku innych prac za prasowanie zabieramy się tuż przed wyjściem z domu. W pośpiechu bardzo łatwo się poparzyć lub przypalić ubranie. Firma MPM z myślą o wszystkich zabieganych osobach, dla których nienaganny ubiór jest ważny stworzyła nowe żelazko MZE-08, zapewniające łatwe i bezpieczne prasowanie.

Prysznic, przygotowanie śniadania, budzenie dzieci, prasowanie ubrań – długa lista porannych zadań sprawia, że jedynie sprawne i szybkie wykonanie wszystkich czynności pozwoli zdążyć do pracy na czas. Nowe żelazko od firmy MPM MZE-08 idealnie sprawdzi się w trakcie przygotowań do wyjścia rano z domu. Urządzenie wyposażone zostało w szereg funkcji, dzięki którym prasowanie staje się niezwykle łatwe i przyjemne. Jedną z nich jest Vertical Ironing umożliwiająca prasowanie w pionie, bez potrzeby zdejmowania ubrań z wieszaka. Ponadto, obrotowy przewód sieciowy ułatwia docieranie do trudno dostępnych miejsc. Natomiast funkcja Anti-Drip skutecznie zapobiega kapaniu wody, podczas prasowania garderoby w niskich temperaturach.

Żelazko MPM MZE-08 zostało również wyposażone w pełny system zabezpieczeń, by uchronić użytkowników przed Żelazko MZE-08 firmy MPM poparzeniem, czy wypadkami związanymi z zostawieniem wyposażone w funkcję Auto-Shut włączonego urządzenia na wiele godzin. Funkcja Auto-Shut Off (automatyczne wyłączenie Off (Strażak), zapewnia, że zostanie ono automatycznie urządzenia, gdy nie korzystamy wyłączone w momencie, gdy nie będziemy z niego korzystać z niego przez dłuższą chwilę), Anti-Drip przez dłuższą chwilę. Dodatkowo rączka oraz tylna podstawa funkcjękapaniem (zabezpieczenie przed wody, podczas zostały pokryte powłoką antypoślizgową, by zmniejszyć prasowania garderoby w niskich ryzyko przewrócenia lub upuszczenia żelazka. temperaturach), a także funkcję

Również czyszczenie i konserwacja urządzenia zostały tak przemyślane, aby nie wymagały poświecenia dodatkowego czasu. Żelazko MZE-08 posiada funkcję samooczyszczania ( Self Clean) oraz aktywny system antywapienny (Anti Calc), który przeciwdziała zatykaniu otworów wylotu pary przez kamień. Te funkcje sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla osób, które zostawiają prasowanie na ostatnią chwilę.

Żelazko MZE-08

Rankingi żelazek >>>

Żelazko MZE-08

Cena: 89zł

Funkcje:

 • stopa ceramiczna
 • Self Clean – funkcja samooczyszczania z osadu
 • Strażak – funkcja elektronicznego
 • bezpiecznego wyłączania żelazka
 • Anti-Drip – system zapobiegania kapaniu
 • podczas prasowania w niskich temperaturach
 • Anti-Calc – system antywapienny
 • ciągłe wytwarzanie pary 25 g/min
 • uderzenie pary 75 g/min
 • regulacja mocy pary i temperatury
 • lampka kontrolna temperatury
 • lampka podłączenia do sieci
 • spryskiwacz • prasowanie w pionie • zbiornik na wodę o pojemności 275 ml • powierzchnia rączki pokryta powłoką antypoślizgową • obrotowy przewód sieciowy o długości 1,6 m • automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem • tylna podstawa zabezpieczona powłoką antypoślizgową
   

Informacje na temat firmy MPM Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory.

Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

blog comments powered by Disqus
MPM MZE-08 - żelazko dla zabieganych