PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

AOC i2369Vm, czyli matryca IPS i złącze MHL w przystępnej cenie

AOC i2369Vm, czyli matryca IPS i złącze MHL w przystępnej cenie

Firma AOC wprowadza na rynek nowy 23-calowy monitor z linii „value” przeznaczonej dla osób poszukujących nowych rozwiązań w atrakcyjnych cenach. AOC i2369Vm jest dowodem na to, że matryca IPS nie musi być droga.

Monitor i2369Vm wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) w formacie 16:9. W modelu tym zastosowano matrycę IPS, która zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów, a także szerokie kąty widzenia – 178 stopni w pionie i w poziomie. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1 (szczytowy kontrast dynamiczny to 50 000 000:1), a maksymalna jasności sięga 250 cd/m2.

Nowy monitor AOC został wyposażony w wejście VGA (D-Sub), Display Port oraz dwa wejścia HDMI. Dodatkowe złącze – MHL – pozwala użytkownikom smartfonów lub tabletów z Androidem na ich bezpośrednie podłączenie do monitora. Zawartość urządzenia przenośnego może być wyświetlana na ekranie o przekątnej 58,4 cm przy jednoczesnym ładowaniu baterii akumulatora.

Dodatkowo monitor może zostać podzielony na 4 lub 9 oddzielnych obszarów wyświetlania dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu Screen+. Opcja ta przydaje się podczas wszelkiego rodzaju prac o charakterze analitycznym czy porównawczym, gdzie konieczne jest równoczesne korzystanie z kilku plików.

8

Oprogramowanie zastosowane w i2369Vm pomaga oszczędzać energię i dbać o środowisko naturalne. Programy Eco Mode i e-Saver w połączeniu z czujnikiem światła umożliwiają dostosowanie wyświetlania LED do warunków oświetleniowych otoczenia. Monitor w czasie typowego użytkowania pobiera 33 W energii elektrycznej (do 0,5 W w trybie czuwania). Dbałość o aspekty ekologiczne potwierdzają certyfikaty Energy Star 5.0 oraz TCO 06.

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora AOC i2369Vm wynosi 723 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

blog comments powered by Disqus
AOC i2369Vm, czyli matryca IPS i złącze MHL w przystępnej cenie
Autor: Łukasz