PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 Powodów, dla których warto kupić smartband

ReadyNAS firmy NETGEAR - proste przechowywanie

ReadyNAS firmy NETGEAR - proste przechowywanie

ReadyNAS to innowacyjny system operacyjny, opracowany przez firmę Netgear, który zapewnia pełną ochronę dla naszych danych. Ponadto oferuje zaawansowane funkcje, które mogą przydać się przy zarządzaniu naszymi plikami.

Łatwe przywracanie danych dla biznesu każdej wielkości

Każda pamięć masowa NAS od NETGEAR bazuje na rewolucyjnym systemie operacyjnym ReadyNAS. Ten dedykowany system operacyjny chroni zapisane dane nie tylko za pomocą XRAID2, ale również jest to pierwszy NAS dla małych i średnich firm oferujący stałą ochronę danych za pomocą migawek wraz z pracującym w czasie rzeczywistym antywirusem oraz szyfrowaniem danych. Zaprojektowane specjalnie dla specyficznych potrzeb różnych klientów, urządzenia ReadyNAS wykorzystują opatentowaną technologię ReadyCLOUD oferującą wykrywanie, zarządzanie oraz provisioning z poziomu chmury. Ponadto, nowe urządzenia stworzone są pod wirtualizację z obsługą iSCSI z dynamiczną rezerwacją przestrzeni dyskowej czego potwierdzeniem jest certyfikacja VMware i Microsoft.

NAS Family 2

Współdziel, udostępniaj dane z własnej chmury

Fotografie, filmy wideo, utwory muzyczne, strony internetowe, wiadomości tekstowe... ilość danych wzbogacających nasze życie wydaje się nieograniczona. Z ReadyNAS masz możliwość łatwej centralizacji swojego cyfrowego świata. ReadyNAS to dużo więcej niż tylko proste przechowywanie zbiorów. Każdy ReadyNAS oferuje bezprecedensową ochronę plików, zdolność do zarządzania przechowywanymi danymi z dowolnego urządzenia oraz bibliotekę dodatków, rozszerzające możliwości urządzenia o funkcje dotąd niespotykane na urządzeniach NAS.

RN104 2

Oficjalne dodatki dla ReadyNAS

Dodatki dla serwerów NETGEAR ReadyNAS mogą być w prosty sposób zainstalowane z poziomu panelu administracyjnego serwera NAS. Dzięki nim w prosty sposób możesz zwiększyć i tak już dużą funkcjonalność serwerów plików firmy Netgear z serii ReadyNAS.

RN104 1

Dodatki społeczności ReadyNAS

Jest także sporo dodatków społecznościowych, które zostały skompilowane przez użytkowników serwerów Netgear ReadyNAS. Wśród nich są m.in. Air Video, które potrafi przesłać wideo w prawie każdym formacie do twojego iPhona, iPada lub iPoda czy mająca duże możliwości, działająca w technologii Ajax, przeglądarka internetowa AjaXplorer.

blog comments powered by Disqus
ReadyNAS firmy NETGEAR - proste przechowywanie
Autor: Łukasz