PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Tanich i dobrych jogurtownic do 100 zł

Mad Catz: F.R.E.Q. 5 w białym kolorze dla użytkowników Mac oraz PC

Mad Catz: F.R.E.Q. 5 w białym kolorze dla użytkowników Mac oraz PC

Impakt, czołowy dostawca rozwiązań gamingowych w Polsce wprowadził na rynek headset dla wymagających graczy F.R.E.Q. 5. Nowy produkt amerykańskiego producenta Mad Catz nawiązuje do konstrukcji myszy z serii RAT, które zdobyły już uznanie wśród graczy na całym świecie

Nowe słuchawki wykonane są w ten sam sposób jak wielokrotnie nagradzany Mad Catz RAT Cyborg i skonstruowane aby przetrwać stres podczas turniejów LAN. Lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość. Słuchawki posiadają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co z kolei przekłada się na idealne dopasowanie do kształtu głowy i wygodne użytkowanie przez długie godziny gry.

F.R.E.Q.5 posiadają wysokiej jakości 50 mm, przetworniki umieszczone w wygodnych, przestronnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z szerokim zakresem dynamiki, basu, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odpinany mikrofon z redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE, który informuje kiedy jest włączony mikrofon.

Mad Catz F.R.E.Q. 5

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów ułatwia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcenie głośności czy regulacja ustawień korektora (gry, muzyka, chat) można dokonać jedną ręką nie odrywając wzroku od monitora.

Słuchawki F.R.E.Q. 5 nawiązują do konstrukcji myszy z serii RAT, które zdobyły już uznanie wśród graczy na całym świecie. Biorąc pod uwagę fakt, że model F.R.E.Q 5 zbudowano w oparciu o najlepsze materiały i nowoczesną technologię, można sądzić, że najnowszy produkt Mad Catza skazany jest na podobny sukces. Dowodem tego są już pierwsze testy przeprowadzone przez dziennikarzy z zachodnich mediów.

Mad Catz F.R.E.Q. 5 2

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 569 zł.

Cechy urządzenia:

  • magnesy neodymowe klasy N38 K, 50 mm

  • pasmo przenoszenia: 20Hz- 20KHz

  • kabel w oplocie: 2 m (USB); 1 m (3.5 mm)

  • kompatybilne z mp3 i smart fonami

  • odczepiany mikrofon z redukcją szumów

  • kolor biały

  • dedykowane użytkownikom Mac oraz PC

blog comments powered by Disqus
Mad Catz: F.R.E.Q. 5 w białym kolorze dla użytkowników Mac oraz PC
Autor: Łukasz