PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Cooler Master NotePal U2 Plus – podstawka chłodząca oraz podróżne etui dla laptopa

Cooler Master NotePal U2 Plus – podstawka chłodząca oraz podróżne etui dla laptopa

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, prezentuje nową podstawkę chłodzącą - NotePal U2 Plus.

Model ten to jednak nie tylko podstawka chłodząca - po złożeniu może pełnić rolę podróżnego etui dla urządzeń o przekątnej ekranu nawet do 17 cali. Sprzyjają temu również niewielkie rozmiary i waga. NotePal U2 Plus jest wykonany ze szczotkowanego aluminium, co zapewnia lekkość i elegancki wygląd. Jednocześnie podstawka gwarantuje bardzo dobre odprowadzanie ciepła z powierzchni laptopa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwóch wentylatorów, których położenie można swobodnie regulować. Rozwiązanie takie pozwala na optymalne dostosowanie ustawienia wentylatorów do naszego notebooka.

Cooler Master NotePal U2 Plus 3

NotePal U2 Plus został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Dzięki temu, korzystając z podstawki chłodzącej Cooler Master, mamy gwarancję komfortowego pisania oraz możliwość ustawienia ekranu na odpowiedniej dla naszych oczu wysokości. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w NotePal U2 Plus są również dwa specjalne uchwyty, które pozwalają na uporządkowanie plątaniny kabli na naszym biurku.

Cooler Master NotePal U2 Plus

Podstawka chłodząca Cooler Master NotePal U2 Plus dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 89,00 złotych oraz objęta jest 24-miesiecznym okresem gwarancyjnym.

Cooler Master NotePal U2 Plus 2

blog comments powered by Disqus
Cooler Master NotePal U2 Plus – podstawka chłodząca oraz podróżne etui dla laptopa
Autor: Łukasz