PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Garmin Approach S2 - wymarzony partner do gry w golfa

Garmin Approach S2 - wymarzony partner do gry w golfa

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje zegarek golfowy Approach S2 – smukły i stylowy zegarek rozszerza serię urządzeń Approach dla golfistów. Model S2 ma preinstalowane mapy ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie i jest gotowy do gry od razu po wyjęciu z pudełka – bez żadnych subskrypcji i dodatkowych opłat.

Approach S2 podaje odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu, a także w wyraźny sposób wskazuje informacje o dystansach layup oraz dogleg. Wbudowana karta wyników pozwala graczom śledzić punktację w każdym momencie gry. Istnieje również możliwość przenoszenia wyników do komputera. Najnowszy zegarek golfowy Garmina jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Stylowa i jednocześnie wyjątkowo funkcjonalna konstrukcja doskonale sprawdza się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i na polu golfowym. Approach S2 to wymarzony partner do gry w golfa dla kobiet i mężczyzn.

Garmin Approach S2

Udoskonalone opcje pomiarowe

Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych (biało-szary, czarno-czerwony, fioletowo-biały), Approach S2 mierzy długość uderzenia i dokładną odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu. Zegarek wskazuje informację o dystansach layup oraz dogleg, dzięki czemu gracz lepiej zarządza grą na każdym polu i łatwiej mu obniżyć swój handicap.

Ciesz się grą, nie zwalniaj

Z Approach S2 możesz w 100% skupić się na grze – żadnej skomplikowanej konfiguracji czy ustawień, żadnego szukania właściwego pola golfowego lub dołka. Wystarczy przed grą włączyć zegarek S2, a ten automatycznie wykryje, na którym polu jesteś i będzie prowadził Cię od dołka do dołka. Możesz być zawsze pewny, że informacje, które otrzymujesz dotyczą dołka, do którego celujesz. Teraz po prostu ciesz się grą.

Garmin Approach S2 2

Wyjątkowa lekkość i sportowy design

Ważący tylko 52 gramy smukły zegarek jest wygodny do noszenia nie tylko na polu golfowym, ale również na co dzień. S2 jest wytrzymały i wodoodporny (do 10 m), a elastyczne, odpinane paski umożliwiają szybką i prostą wymianę (kolorowe zapasowe paski dostępne osobno). Każdy może dzięki temu dopasować wygląd zegarka do swojego gustu. S2 wyświetla czas i datę, umożliwia ustawianie alarmów, jest wyposażony w litowo-jonowy akumulator – golfista nigdy nie zapomni o umówionej rozgrywce. Ponadto, poza funkcjami golfowymi zegarek ma wbudowany krokomierz, umożliwiający monitorowanie przebytego dystansu.

Garmin Approach S2 3

Darmowe preinstalowane mapy pól golfowych na świecie

Approach S2 może być używany w dowolnym miejscu na świecie – dzięki preinstalowanym mapom pól golfowych (ponad 30 000) golfiści nie muszą martwić się o dodatkowe opłaty za transfer danych czy roaming. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla golfistów, którzy dużo podróżują, grają na nieznanych polach lub po prostu chcą lepiej poznać swoje regularne miejsca rozgrywek i poprawić wyniki. Approach S2 zapewnia również dostęp do bezpłatnych aktualizacji map - bez abonamentu oraz żadnych dodatkowych opłat. Funkcja elektronicznej karty wyników zapamiętuje wyniki, umożliwia ich przeglądanie i analizę. Wyniki można również przenieść do komputera i wydrukować.

Zegarek Garmin Approach S2 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 249€ w specjalistycznych sklepach dla golfistów.

blog comments powered by Disqus
Garmin Approach S2 - wymarzony partner do gry w golfa
Autor: Łukasz