PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung GALAXY S4 z wielkim hitem – grą Need For Speed Most Wanted

Samsung GALAXY S4 z wielkim hitem – grą Need For Speed Most Wanted

Samsung Electronics informuje, że oczekiwany z niecierpliwością nowy flagowy smartfon GALAXY S4 zostanie wprowadzony na rynek równolegle ze specjalną wersją kultowej gry wyścigowej firmy EA: Need for Speed Most Wanted. Specjalna edycja aplikacji została zoptymalizowana pod kątem współpracy z urządzeniem mobilnym i zawiera w sobie specjalne elementy promujące markę Samsung. Grę będzie można pobrać z serwisu Samsung Games.

Samsung ustawicznie dąży do zapewnienia użytkownikom jak najwyższego komfortu korzystania z naszych urządzeń, a bogactwo dostarczanych treści leży u podstaw naszej wizji. Z dumą i radością prezentujemy wyjątkowe treści związane z marką Samsung w bijącej rekordy popularności grze komputerowej z oferty czołowego światowego wydawcy. Nawiązaliśmy współpracę partnerską również z innymi firmami, spełniając tym samym obietnicę otwierania się na różnorodne możliwości, z korzyścią dla naszych klientów - powiedział Lee Epting, wiceprezes działu Media Solution Center Europe w Samsung Electronics Europe.

Samsung GALAXY S4

Glenn Roland, wiceprezes spółki EA ds. nowych platform i współpracy z producentami sprzętu dodał: Wprowadzenie na rynek smartfonu GALAXY S4 firmy Samsung dostarczy graczom niezwykłych przeżyć. Przygotowana na jego premierę gra "Need for Speed Most Wanted" jest jedną z kilku gier EA, zoptymalizowaną specjalnie dla Samsung, która zawierać będzie treści związane z naszą marką.

W ramach współpracy partnerskiej Samsung i EA proponują pierwszym 100.000 nabywcom smartfonu GALAXY S4 w Europie możliwość pobrania aplikacji za darmo poprzez Samsung Hub.

Need For Speed Most Wanted

Współpraca z EA jest tylko jednym z kilku przykładów porozumień z partnerami, którzy za pośrednictwem serwisu Samsung Hub będą dostarczać treści multimedialne już od 27 kwietnia 2013, czyli od daty europejskiej premiery GALAXY S4. Współpraca w zakresie tworzenia oferty gier komputerowych (gdzie głównymi partnerami Samsung są Gameloft i Glu), a także książek, produktów dziecięcych oraz produktów spożywczych podkreśla zaangażowanie marki Samsung w plan dostarczania klientom w całej Europie niezwykle zróżnicowanych i wartościowych treści.

Przygotowana specjalnie dla Samsung wersja gry Need for Speed Most Wanted będzie również obsługiwana przez model Samsung GALAXY Note II.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung GALAXY S4 z wielkim hitem – grą Need For Speed Most Wanted
Autor: Łukasz