PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Domowa rozrywka w jakości Quad HD z monitorem PHILIPS 272C4

Domowa rozrywka w jakości Quad HD z monitorem PHILIPS 272C4

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, informuje o wprowadzeniu na rynek 27-calowego monitora 272C4 Crystal Clear o rozdzielczości Quad HD (2560×1440), ze wsparciem dla technologii MultiView oraz wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem. Należący do domowej serii C monitor PHILIPS dedykowany jest użytkownikom domowym, którzy wykorzystują monitor do pracy i rozrywki. Monitory PHILIPS z matrycą PLS i rozdzielczością 2560×1440 zostały zaprezentowane już w trakcie marcowych Targów CeBIT 2013.

Zaawansowana technologia wyświetlania obrazu

Model PHILIPS 272C4 wyposażony jest w najnowszy typ matrycy PLS (Plane to Line Switching) o rozdzielczości Quad HD, który gwarantuje głębokie odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Użytkownicy szczególnie docenią te właściwości korzystając z opcji Multiview, która pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych urządzeń w trybie Picture In Picture lub Picture By Picture. Przykładowo, w jednej części ekranu można śledzić relację sportową z dekodera telewizyjnego, a w drugiej – wyświetlać przeglądarkę internetową uruchomioną na laptopie.

PHILIPS 272C4QPJKAB

Użytkownik ma do dyspozycji szereg funkcji optymalizujących jakość obrazu, między innymi SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą żywe, bogate odzwierciedlenie barw oraz oprogramowanie SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.

Prosta rozrywka

Użytkownicy, którzy chcą korzystać z rożnych form rozrywki mają do swojej dyspozycji szereg złączy, m.in. dwa porty DisplayPort do połączeń łańcuchowych, gniazda HDMI, DVI oraz trzy porty USB 3.0. Wbudowany mikrofon oraz kamera internetowa o rozdzielczości 2 megapikseli umożliwią rozmowy ze znajomymi i z rodziną za pomocą komunikatorów wykorzystujących obraz wideo. Wrażenia dodatkowo potęguje duża przestrzeń 27-calowego ekranu i wysoka jakość obrazu.

PHILIPS 272C4QPJKAB 2

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 272C4QPJKAB wynosi 2 420 PLN z VAT. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Domowa rozrywka w jakości Quad HD z monitorem PHILIPS 272C4
Autor: Łukasz