PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

ZALMAN ZM-GM3 – gamingowa mysz z sensorem laserowym 8200 DPI

ZALMAN ZM-GM3 – gamingowa mysz z sensorem laserowym 8200 DPI

ZALMAN wprowadził do sprzedaży wysoki model myszki dla bardziej zaawansowanych użytkowników – ZM-GM3. Kontroler wyposażono w bardzo precyzyjny sensor laserowy Avago A9800 o rozdzielczości aż do 8200 DPI. Dla potrzeb najbardziej zagorzałych graczy przewidziano 7 w pełni programowalnych przycisków, w tym rolkę pokrytą nieścierającą się gumą. Oprócz tego do zestawu dołączono miniaturowe ciężarki umożliwiające zwiększenie wagi myszki o 24 g.

Dzięki precyzyjnemu sensorowi o regulowanej rozdzielczości najnowszy kontroler ZALMANA sprawdzi się nie tylko w grach, ale także w aplikacjach graficznych, w których wymagana jest duża dokładność. Rozdzielczość może być dowolnie zmieniana za pomocą dodatkowych przycisków. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie do ustawiania parametrów rozdzielczości. Szybkość przetwarzania obrazu wynosi 12 000 klatek/s.

Myszka ZALMAN ZM-GM3 ma oryginalny, stonowany design i profilowany kształt - doskonale dopasowuje się do dłoni. Na spodzie myszki zainstalowano wysokiej jakości, solidnie przytwierdzone ślizgacze. Wykorzystanie elementów mechanicznych marki Omron zapewnia ciche kliknięcia. Dodatkową zaletą zestawu jest 6 opcjonalnych ciężarków, każdy o wadze 4 g. Waga myszki bez dodatkowego obciążenia to 115 g.

ZALMAN ZM-GM3

Wymiary modelu ZM-GM3 to 120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Wtyczka jest pozłacana, a na kablu o długości 1,8 m zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy.

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna myszki ZALMAN ZM-GM3 wynosi 110 zł brutto.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
ZALMAN ZM-GM3 – gamingowa mysz z sensorem laserowym 8200 DPI
Autor: Łukasz