PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Motorola Devour – smartfon z Androidem i obsługą Flasha

Motorola Devour – smartfon z Androidem i obsługą Flasha

Telefony Motoroli zawsze były popularne za Atlantykiem, a komórkowe nowości tej amerykańskiej firmy pozwolą jej podbić serca kolejnych klientów. W ofercie Verizona, jednego z tamtejszych operatorów GSM, pojawi się model z wysuwaną klawiaturą QWERTY, optycznym trackpadem i obsługą Flasha Lite 3.1, który pozwoli na odtwarzanie treści zakodowanych w Flashu 9. Urządzenie ma ekran dotykowy o przekątnej 3,1 cala i rozdzielczości 480 x 320 pikseli.

Motorola Devour jest zbudowana na bazie procesora Qualcomm, taktowanego zegarem o częstotliwości 600 MHz (identyczny jest używany w Palm Pixi). Do rąk klientów smartfon trafia z Androidem 1.6 oraz nakładką MOTOBLUR. Wyposażenie urządzenia obejmuje czytnik kart microSD (nośnik może mieć maks. pojemność 32 GB), aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 3 Mpix, A-GPS i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Motorola Devour

Funkcje komunikacyjne telefonu obejmują obsługę sieci GSM 1900/800 MHz i amerykańską wersję HSPA, czyli EV-DO. Oprócz tego nowa Motorola ma moduł Bluetooth 2.0 z EDR, kartę Wi-Fi 802.11 b/g i złącze micro USB.

Motorola Devour

Nie ujawniono ceny Devour, ale spekuluje się, że będzie z kontraktem niższa niż 200 dolarów. Czy będą chętni? Po obejrzeniu poniższej reklamy z Megan Fox z pewnością liczba zaciekawionych wzrośnie.

blog comments powered by Disqus
Motorola Devour – smartfon z Androidem i obsługą Flasha