PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.

myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.

myPhone - polski producent tabletów i telefonów komórkowych, z sukcesem wprowadził w marcu br. tablet myTAB 10 DualCore na rynek polski, za pośrednictwem sieci sprzedaży detalicznej Biedronka. Teraz urozmaica ofertę. Wprowadza do sprzedaży aż trzy nowe wersje tego tabletu, różniące się kolorami i zastosowanymi materiałami obudowy. Każda z nich to bardzo ciekawa propozycja na prezent komunijny.

Z największym zainteresowaniem mam chrzestnych dzieci przystępujących do pierwszej komunii spotka się wersja biała - w tym kolorze wykonano zarówno ramkę okalającą wyświetlacz, jak i tył obudowy z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Wersja ta najbardziej spodoba się również samym paniom.

Wielu osobom, a szczególnie tym lubiącym ergonomiczne rozwiązania spodoba się wersja czarna, z tyłem wykonanym z gumowanego plastiku. Jest najbardziej praktyczna, lepiej leży w dłoni i trudniej ją przypadkowo upuścić. Na tak wykonanej obudowie nie widać śladów po palcach i drobnych zarysowań

mytab10

Miłośników tradycyjnych rozwiązań najbardziej przekona trzecia - klasyczna - wersja obudowy. Wykonana została z tworzyw sztucznych w kolorze czarnym, a jej wyróżnikiem jest fortepianowy lakier „na wysoki połysk” pokrywający tylną część obudowy.

Pozostałe atrybuty myTAB 10 DualCore pozostają bez zmian – dwurdzeniowy procesor Cortex A9 (RockChip 3066, 1,6 GHz), czterordzeniowy procesor graficzny Mali 400 MP, pamięć RAM 1GB, 8GB pamięci wewnętrznej i port kart microSD, system Android 4.1 Jelly Bean, wyświetlacz 9,7” w układzie 4:3 o rozdzielczości 1024x768 pikseli z 10-punktowym trybem MultiTouch. myTAB 10 DualCore zasilany jest przez akumulator o podwyższonej pojemności (8000 mAh).

mytab10 2

Sugerowana cena detaliczna tabletu myTAB 10 DualCore – 599 złotych brutto.

Wszystkie tablety marki myTAB oraz akcesoria do nich posiadają niezbędne certyfikaty wymagane prawem europejskim.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy – idealny na prezent komunijny.
Autor: Łukasz