PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

myPhone 8920 i 8920TV – komórkowa alternatywa dla wymagających

myPhone 8920 i 8920TV – komórkowa alternatywa dla wymagających

Polski producent telefonów komórkowych myPhone wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele naszpikowane nowinkami technologicznymi. Mowa o bliźniętach: myPhone 8920 MARK i myPhone 8920TV MARKpro, które są kolejnym krokiem w rozwoju produktów tej firmy. W prezentowanych urządzeniach zaimplementowano rozwiązanie, umożliwiające obsługę połączeń bezprzewodowych Wi-Fi. Wraz z obsługą apletów Java pozwala to na wykorzystanie tych urządzeń do szybkiego przeglądania stron WWW, obsługi poczty e-mail i komunikatorów.

Jak na myPhone przystało, prezentowane telefony wyposażono także w dobrze już znaną technologię Dual SIM. Pozwala ona na efektywne obniżenie kosztów połączeń, uwalnia też od konieczności noszenia dwóch telefonów oraz pomaga połączyć życie prywatne z zawodowym.

Obudowy obu urządzeń wykonano z wysokiej jakości materiałów, będących połączeniem metalu i twardych tworzyw sztucznych, w kolorze perłowego cappuccino. Aparat cyfrowy wyposażony w 2-megapikselową matrycę schowany jest za przesuwaną klapką chroniącą obiektyw przed przypadkowym zabrudzeniem. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, umożliwia również obsługę urządzenia za pomocą palca lub dołączonego do zestawu rysika.

myPhone 8920TV

Telefony spełniają rolę przenośnego centrum rozrywki. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu odbiornikowi radiowemu, odtwarzaczom plików audio i video, obsłudze apletów Java oraz Bluetooth 2.0 z obsługą dźwięku stereo (A2DP). Dodatkowo myPhone 8920 TV MARKpro wyposażony jest w odbiornik telewizji analogowej, dzięki któremu będziesz mógł obejrzeć swój ulubiony program w każdym miejscu.

Prezentowane urządzenia są wyjątkowo energooszczędne. Producent wyposażył je w akumulatory o pojemności 1000 mAh. Umożliwiają one przeprowadzenie dziewięciu godzin rozmów, zaś w stanie czuwania potrafią wytrzymać aż 18 dni.

myPhone 8920

Firma myPhone po raz kolejny udostępnia technologie, które z powodu wysokiej ceny dostępne były dla nielicznych. Od dziś Dual SIM z dotykowym ekranem wyposażony w Wi-Fi, obsługę skryptów Java i aparat 2 MPix – czyli myPhone 8920 MARK – będzie kosztował tylko 499 złotych brutto, natomiast myPhone 8920TV MARKpro dodatkowo wyposażony w odbiornik TV będzie kosztował 549 złotych brutto.

Telefony te dostępne będą m. in. w sieciach handlowych Media Markt, Saturn, NeoNet, Teletorium, Real, Auchan, Komputronik, Agito, w najlepszych sklepach internetowych oraz w kilkuset niezależnych sklepach GSM. Telefony ze znakiem myPhone objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie door-2-door.

blog comments powered by Disqus
myPhone 8920 i 8920TV – komórkowa alternatywa dla wymagających