PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Best Choice Award dla myszki Genius Gila na Computex 2013

  • Dodano: 4 lata, 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1566
  • Ocena: (0) (0)
Best Choice Award dla myszki Genius Gila na Computex 2013

Genius z dumą informuje, że gamingowa mysz Gila została nagrodzona na tegorocznych targach Computex. Wyróżnienie „2013 COMPUTEX Best Choice Award” przyznane zostało w kategorii akcesoriów komputerowych. Doceniono przede wszystkim innowacyjność oraz funkcjonalność urządzenia.

Genius Gila

Gila to mysz, z cenionej przez graczy serii GX Gaming, o nowatorskich kształtach i regulowanej rozdzielczości sensora w szerokim zakresie 200– 8200 DPI. Wyposażona jest w 12 przycisków oraz pamięć wewnętrzną wspomagającą programowanie makr.

Genius Gila

„Gila jest wzorcowym reprezentantem całej serii GX Gaming. Produkty do niej należące wyposażone są w dużo funkcji pozwalających nie tylko na komfortową rozrywkę, ale także na poprawienie wyników w grach. Jesteśmy więc niezwykle dumni, że prestiżowym wyróżnieniem COMPUTEX Best Choice Award, nagrodzona została właśnie Gila” – mówi Paweł Berezowski, Product Manager Genius.

Genius Gila

Urządzenie będzie można zobaczyć na tegorocznych targach Computex 2013, które odbędą się w dniach od 4 do 8 czerwca w stolicy Tajwanu – Tajpej. Stoisko Genius o numerze L0631a zlokalizowane zostanie w hali wystawienniczej Nangang Exhibition Hall 4F.

Genius Gila

blog comments powered by Disqus
Best Choice Award dla myszki Genius Gila na Computex 2013