PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowy zestaw kina domowego Philips wprowadzi Cię w świat doskonałej rozrywki!

Nowy zestaw kina domowego Philips wprowadzi Cię w świat doskonałej rozrywki!

Potęguj swoje wrażenia podczas oglądania filmów korzystając z tego zestawu kina domowego firmy Philips. Słuchaj muzyki w najlepszej jakości, ze wszystkimi jej detalami. Potężna moc zestawu w połączeniu z zaawansowaną technologią Crystal Clear Sound gwarantują najwyższą czystość i realizm dźwięku a trzy razy potężniejszy niż zwykle, „żebrowany” system Bass Reflex zadba o wyjątkowo naturalne brzmienie tonów niskich. Oddaj się rozrywce, jaką zapewnia nowe kino domowe Philips HTB5570D!

Zestaw kina domowego HTB5570D stworzy w Twoim domu prawdziwie kinową atmosferę! Szereg rozwiązań zastosowanych w celu wydobycia najwyższych parametrów dźwięku i obrazu to jednak nie wszystko, co oferuje to urządzenie dysponujące mocą aż 1000W RMS!

Poza technologią Active 3D gwarantującą efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD, możliwością stworzenia zestawu 7.1. dzięki podłączeniu wyjścia HDMI do amplitunera (nie musi obsługiwać formatu 3D) Philips HTB5570D został wyposażony w technologię SmartTV, wbudowaną sieć Wi-Fi oraz Bluetooth! Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny. To wszystko sprawia, że możesz cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie!

Philips HTB5570D 2

Full HD 3D Blu-ray zapewnia doskonałą jakość obrazu 3D

Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizoraFull HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

Smart TV – domowa rozrywka!

Zestaw kina domowego i odtwarzacz Blu-ray firmy Philips z technologią Smart TV oferują rozmaite funkcje, takie jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Usługa Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych i różnorodną rozrywkę na ekranie telewizora, a także dostęp do usług, takich jak wideo na życzenie (VOD). Funkcja SimplyShare umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. Z kolei dzięki aplikacji Philips MyRemote można sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Philips HTB5570D

Wbudowana sieć Wi-Fi

Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi wystarczy podłączyć zestaw kina domowego bezpośrednio do sieci domowej, aby cieszyć się z bogatej oferty popularnych usług internetowych. Możesz korzystać z najlepszych stron internetowych, oferujących filmy, zdjęcia, serwisy informacyjno-rozrywkowe oraz inne treści, dopasowanych do ekranu Twojego telewizora. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń muzycznych przez Bluetooth Bluetooth umożliwia łatwą, bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth takimi jak smartfony, tablety czy laptopy.

Odtwarzanie i ładowanie urządzenia iPod/iPhone

Słuchaj ulubionych nagrań, ładując jednocześnie urządzenie iPod/iPhone! Wystarczy podłączyć przewód urządzenia iPod/iPhone do portu USB zestawu kina domowego. Urządzenie iPod/iPhone jest ładowane podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie.

HDMI x 2

Ciesz się ekscytującym obrazem 3D i krystalicznie czystym dźwiękiem 5.1 lub 7.1-kanałowym, podłączając wyjście audio HDMI x2 odtwarzacza do złącza w nieobsługującym formatu 3D amplitunerze.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu kina domowego HTB5570D wynosi 1899 pln.

Jakie kina domowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kin domowych z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kina domowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1DENON AVR-X520BT DENON AVR-X520BTBest of the best!
2YAMAHA HTR-2067 YAMAHA HTR-2067 Sprawdź sam
3PIONEER VSX531K PIONEER VSX531K Ten ma niezłą cenę!
4Samsung HT-J5550 Samsung HT-J5550 Polecany model
5Sony BDV-N9200 Sony BDV-N9200 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Najciekawszych Zestawów Kina Domowego!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowy zestaw kina domowego Philips wprowadzi Cię w świat doskonałej rozrywki!
Autor: Łukasz