PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MyPhone 8815TV FOXY – telewizja w telefonie za darmo

MyPhone 8815TV FOXY – telewizja w telefonie za darmo

MyPhone, polski producent telefonów komórkowych, wprowadza na rynek telefon z odbiornikiem telewizji analogowej. Już nie musimy czekać, aż operatorzy wprowadzą płatną telewizję cyfrową do swoich ofert. MyPhone 8815TV FOXY odbiera sygnał analogowej telewizji naziemnej, a na dodatek obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Kosztuje przy tym zaledwie 389 złotych!

MyPhone 8815TV FOXY to kolejna atrakcyjna propozycja polskiego producenta. Telefon ten między innymi umożliwia oglądanie programów telewizji naziemnej (np. TVP1, TVP2, Polsat, TVN czy TV Puls). Jednak to nie telewizor, a funkcjonalny telefon komórkowy, obsługujący dwie karty SIM bez konieczności przelogowywania lub przekładania kart.

Najnowszy model ma obudowę z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w odcieniu perłowego grafitu. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala na co dzień pokazuje czytelne i intuicyjne menu telefonu, jednak znakomicie sprawdza się również jako ekran tego minitelewizora i odtwarzacza plików wideo w jednym. Odtwarzacz plików audio, odbiornik radiowy, dyktafon oraz moduł Bluetooth z obsługą przesyłu dźwięku stereo (A2DP) sprawiają, że myPhone 8815 TV doskonale radzi sobie również z dźwiękiem, pozwalając na odsłuchiwanie i nagrywanie muzyki.

myPhone 8815TV FOXY

Urządzenie działa w czterech zakresach częstotliwości: 850, 900, 1800 i 1900 MHz. Ten fakt w połączeniu z obsługą dwóch kart SIM zamienia 8815 FOXY w telefon idealny dla osób często podróżujących nie tylko po Europie, ale i po całym świecie. W urządzeniu znajdziemy również szereg dodatkowych funkcji: organizer, alarm, zegar, kalkulator, stoper, przelicznik walut. Są w nim też dwa aparaty cyfrowe VGA oraz akcelerometr dający nietypową możliwość przełączania niektórych opcji menu.

Telefon jest wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 950 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 4 godzin rozmów oraz na trwanie urządzenia w stanie czuwania do 5 dni. Nowy model myPhone będzie dostępny m.in. w sieciach handlowych Media Markt, Saturn, NeoNet, Teletorium, Real, Auchan, Komputronik, Agito, mPunkt, w najlepszych sklepach internetowych oraz w kilkuset niezależnych sklepach GSM.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 8815TV FOXY wynosi 389 złotych brutto. Telefony ze znakiem myPhone objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
MyPhone 8815TV FOXY – telewizja w telefonie za darmo