PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MyPhone 8870 TEO – ekologiczny telefon z ekranem dotykowym

MyPhone 8870 TEO – ekologiczny telefon z ekranem dotykowym

Każdy, kto używał telefonu komórkowego z ekranem dotykowym dobrze wie, że największą wadą tego typu urządzeń jest nieposkromiony apetyt na energię. Często codzienne ładowanie takiego telefonu staje się niechlubną normą. Inaczej jest z najnowszym telefonem myPhone 8870 TEO, w którym producent zastosował energooszczędną technologię zasilania wyświetlacza. Dzięki temu urządzenie wytrzymuje aż do 24 dni w stanie czuwania i umożliwia przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

Telefony dotykowe stały się niezbędną pozycją w portfolio niemal każdego producenta komórek. MyPhone na tle konkurentów wyróżnia się liczbą urządzeń z dotykowym wyświetlaczem. Warto przy okazji przypomnieć, że 10 z 21 dotychczas wprowadzonych modeli firmy myPhone ma tę cechę. Niezwykle korzystny stosunek ceny do funkcjonalności sprawia, że telefony myPhone z dotykowym wyświetlaczem stały się bardzo popularne wśród klientów.

Firma myPhone wprowadza do sprzedaży najnowszy model 8870 TEO z 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT WQVGA. Telefon ma różne rozwiązania przyjazne dla użytkownika. Jednym z wielu jest aktywny pulpit, umożliwiający dowolne ułożenie ikon wywołujących poszczególne funkcje telefonu, jednocześnie pozwalające na szybszy dostęp do nich. Wystarczy przeciągnąć ikonę palcem lub rysikiem w wybrane miejsce na pulpicie. W TEO znajdziemy oczywiście obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, co pozwala efektywnie obniżyć koszty połączeń i uwalnia od konieczności używania dwóch telefonów.

Wśród pozostałych funkcji myPhone 8870 TEO znajdziemy m.in. odtwarzacz plików wideo (oprócz formatów AVI, MP4 i 3GP, odtwarza również RMVB) i audio. Obsługa apletów Java umożliwia korzystanie z bogatej biblioteki programów i gier przeznaczonych na telefony komórkowe. Urządzenie zostało także wyposażone w radio FM, dyktafon i kompozytor melodii. Znajdziemy w nim również moduł Bluetooth 2.0 z obsługą protokołu A2DP, który pozwala na przesyłanie dźwięku stereo i aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości dwóch megapikseli, który funkcjonuje też jako kamera wideo. Użytkownik może korzystać z wbudowanego edytora zdjęć.

myPhone 8870 TEO

Standardem dla myPhone jest akumulator litowo-jonowy o podwyższonej pojemności – w modelu 8870 TEO znajdziemy baterię 1000 mAh. Dzięki temu i zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań urządzenie wytrzymuje aż do 24 dni w stanie czuwania i umożliwia przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

MyPhone 8870 TEO to telefon proekologiczny. Obok niskiego zapotrzebowania na energię, charakteryzuje się też bardzo niską wartością współczynnika SAR: 0,149 W/kg w przeliczeniu na 10 g tkanki. To średnio 5-10-krotnie mniej niż w większości telefonów komórkowych na naszym rynku.

W zestawie z telefonem myPhone 8870 TEO, obok ładowarki, kabla połączeniowego USB i zestawu słuchawkowego znajdziemy też gustowne i praktyczne etui ze skóry ekologicznej. Nowy model będzie dostępny będzie m. in. w sieciach handlowych Media Markt, Saturn, NeoNet, Teletorium, Real, Auchan, Komputronik, Agito, czy mPunkt, w najlepszych sklepach internetowych oraz w kilkuset niezależnych sklepach GSM. MyPhone 8870 TEO objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-2-door. Sugerowana cena detaliczna modelu to 489 złotych brutto.

blog comments powered by Disqus
MyPhone 8870 TEO – ekologiczny telefon z ekranem dotykowym