PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Moc Zawsze z Tobą - Banki Energii od Measy

Moc Zawsze z Tobą - Banki Energii od Measy

Firma Measy, znana w Polsce przede wszystkim z dongli do Smart TV, wprowadza na rynek kolejne produkty w postaci kompaktowych banków energii. Topowy model, oznaczony jako BAT10000, po napełnieniu akumulatora może zostać wykorzystany nawet 5-krotnie, bez ponownego ładowania.

W sumie użytkownicy mogą wybierać spośród trzech dostępnych modeli. Power banki wyposażono w wydajne, litowo-jonowe akumulatory Samsunga i Panasonica. Powinny one pozwolić na bezstresowe korzystanie z tabletu lub smartfona wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony.

bat5000

BAT2000 otrzymał akumulator o pojemności 2600 mAh, który pozwoli do pełna naładować baterię każdego smartfona. Posiada on port USB, umożliwiający podłączenie dowolnego urządzenia mobilnego, jak np. telefon, tablet czy odtwarzacz MP3. Dodatkowo, model ten zaopatrzony został w złącze, pozwalające bezpośrednio podpiąć go do iPada czy iPhone'a. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można ładować baterie nawet dwóch urządzeń jednocześnie.

W kompaktowej obudowie Measy BAT5000 umieszczono akumulator o pojemności 5200 mAh, który ma umożliwić naładowanie baterii smartfona blisko 3-krotnie. Powinno to pozwolić na wygodne korzystanie z telefonu nawet podczas dłuższych podróży.

Topowy model, BAT10000, wyposażony został w wydajny i odporny na wysokie temperatury akumulator o pojemności 10200 mAh. Ma on pozwolić na pięciokrotne napełnienie baterii w smartfonie lub 100-procentowe naładowanie akumulatora w iPadzie. Ponadto, w jego obudowie znalazły się dwa porty USB, które charakteryzują się różnym natężeniem prądu (1A/2A). Pozwalają także na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

bat1000

Wszystkie urządzenia posiadają wbudowany procesor, który kieruje procesami ochrony przed nadmiernym rozładowaniem lub przeciążeniem oraz procesem zapobiegania zwarciom.

Nowości marki Measy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą odpowiednio: 55 PLN brutto dla BAT2000, 90 PLN brutto dla BAT5000 oraz 149 PLN brutto dla BAT10000.

Materiał wideo prezentujący power banki można obejrzeć pod adresem: www.youtube.com/watch?v=dvAgvP4BZ30

bat2000

*O firmie Measy Electronics Co., Ltd.
Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku.
Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność.
Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach.

Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D;, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski. Measy to technologia jutra dostępna dla każdego. Więcej informacji: *

blog comments powered by Disqus
Moc Zawsze z Tobą - Banki Energii od Measy