PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Destiny 2: Porzuceni – Najlepszy dodatek?

PAY DAY 2 w planie wydawniczym Techlandu

PAY DAY 2 w planie wydawniczym Techlandu

Już 19 sierpnia fanów ogromnie popularnej na całym świecie gry akcji Pay Day czeka niespodzianka. Dzięki staraniom Wydawnictwa Techland na polskim rynku zostanie wydany sequel – Pay Day 2. Gra pojawi się na sklepowych półkach w wersji na platformę Xbox360 oraz PS3 w cenie 169,90 z

Pay Day 2 to kontynuacja bardzo popularnej gry akcji osadzonej w świecie przestępców napadających na banki, sklepy jubilerskie czy konwoje z pieniędzmi. Sercem gry jest tryb kooperacyjny, gdzie gracze wcielają się w członków zorganizowanej grupy przestępczej, którym w realizacji zadań przeszkadzają m.in. sterowane przez sztuczną inteligencję oddziały policji, pracownicy banków czy systemy zabezpieczające. Tytuł, podobnie jak pierwsza część został przygotowany przez studio Overkill Software.

PAY DAY 2

„Ogromnie cieszy nas fakt, że dzięki usilnym staraniom działu licencji naszego Wydawnictwa udało się nam pozyskać dla polskich fanów tą niesamowicie popularną i budzącą emocje produkcję. Co więcej zrobiliśmy wszystko, aby cena gry była atrakcyjna dla naszych graczy. Bardzo nam zależy na tym, aby fani marki mogli otrzymać od nas jak najwięcej.” - komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na rynku polskim Wydawnictwa Techland.

PAY DAY 2

Akcja Pay Day 2 rozgrywa się w Waszyngtonie. W misjach, które są różnorodnymi typami zadań np. porwania, przewozy narkotyków czy napady rabunkowe, bierze udział maksymalnie czterech graczy. Postacie, które mamy do dyspozycji są podzielone na specjalizacje: Mastermind, Enforcer, Ghost oraz Technician. Ogromnie istotny jest w grze rozwój postaci. Każda z nich dysponuje unikalnym drzewkiem umiejętności, które są niezbędne do realizowania konkretnych misji. Kluczem do sukcesu w grze jest współpraca. Rozgrywkę uatrakcyjniają także losowo wybierane zadania i zmieniający się przeciwnicy. Bezpośredni wpływ na przebieg gry mają także zakupy realizowane przed kolejną misją. Rozgrywkę wzbogaca system modyfikowania uzbrojenia i postaci w tym nawet ich ubioru.

PAY DAY 2

Gra otrzymała wiele nagród i nominacji m.in. pierwsze miejsce od popularnego bloga Destructoid w kategorii Community Choice. Pay Day 2 został także doceniony przez IGN oraz redakcję Polygon. W wybranych sieciach sklepów w zamówieniu przedpremierowym dostępny jest dodatek do gry Loot Bag, który zawiera unikalną modyfikację broni z celownikiem laserowym dostępną na wszystkie bronie zawarte w grze, unikalny wygląd maski „Skull”, jedyny w swoim rodzaju wzór na maskę „I Love OVERKILL”, specjalnie dobrany zestaw kolorów na maskę w odcieniach czerwieni i czerni oraz gotówkę do wydania w grze.

PAY DAY 2

Oficjalny trailer Pay Day 2:

Pay Day 2 na rynku już 19 sierpnia w cenie 169,90 zł na platformę Xbox360 oraz PS3.

blog comments powered by Disqus
PAY DAY 2 w planie wydawniczym Techlandu