PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Destiny 2: Porzuceni – Najlepszy dodatek?

„SZALONY ZJAZD CENOWY” – PRODUKCJE TECHLANDU NAWET DO 70% TANIEJ

„SZALONY ZJAZD CENOWY” – PRODUKCJE TECHLANDU NAWET DO 70% TANIEJ

Już dziś startuje wyjątkowa promocja „Szalony zjazd cenowy” na wybrane produkty, które wyszły spod ręki Techlandu. Do 27 sierpnia różnorodne gry będzie można nabyć aż do 70% taniej. Produkty dostępne są w cyfrowej dystrybucji na stronie minus70.boxoffstore.pl.

Promocją „Szalony zjazd cenowy” objęte zostały gry wyprodukowane przez firmę Techland. Można je nabyć nawet 70% taniej. Oferta obowiązuje do 27 sierpnia 2013 r. Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się na stronie minus70.boxoffstore.pl.

zjazd cenowy

Gry dostępne są w ramach cyfrowej dystrybucji, która pozwala graczom szybko i bezpiecznie kupić grę, a następnie pobrać ją na komputer.

Dodatkowo Wydawnictwo Techland przygotowało z tej okazji jeszcze jedną niespodziankę – aplikację rabatową, dostępną na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo, w której rozdajemy 1000 kodów promocyjnych. Dzięki nim gracze będą mogli obniżyć cenę zakupionych gier nawet do 1 zł.

W niesamowicie niskich cenach ukaże się kilkanaście tytułów m.in.:

  • Dead Island Riptide
  • Call of Juarez Gunslinger
  • Chrome
  • Mad Riders i wiele innych.

Promocja ograniczona jest czasowo i dotyczy wybranych produktów dostępnych na minus70.boxoffstore.pl. Wszystkie gry przeznaczone są na platformę PC oraz oferowane w dystrybucji cyfrowej.

Więcej informacji o grach:

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

https://minus70.boxoffstore.pl

Link do aplikacji – promocja „Szalony zjazd cenowy”:

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo/app_209095769110667

blog comments powered by Disqus
„SZALONY ZJAZD CENOWY” – PRODUKCJE TECHLANDU NAWET DO 70% TANIEJ