PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kup telewizor Samsung, a dostaniesz 500 zł

Kup telewizor Samsung, a dostaniesz 500 zł

Do 21 marca 2010 r. potrwa promocja konsumencka Samsunga pod nazwą System Zwrotu Kasy. W ramach akcji osoby kupujący wybrane modele telewizorów Samsung otrzymają zwrot kwoty 500 zł. Z oferty mogą skorzystać klienci wszystkich kanałów dystrybucji. Promocją objętych zostało 15 wybranych modeli telewizorów, w tym urządzenia telewizory LED, LCD oraz plazmowe.

Zobacz aktualną Promocję Samsunga: "Zwrot 500 zł"

„System Zwrotu Kasy to akcja, która oferuje konsumentom wymierną korzyść o charakterze finansowym, zwiększając atrakcyjność telewizorów marki Samsung. Chcemy w ten sposób jeszcze bardziej wzmocnić pozycję marki przy podejmowaniu decyzji zakupowych przez klientów końcowych w segmencie RTV. Klienci dowiedzą się o akcji z reklam radiowych i internetowych oraz w punktach sprzedaży. Została dla nich również uruchomiona strona WWW oraz infolinia, gdzie można otrzymać szczegółowe informacje na temat Systemu Zwrotu Kasy” – mówi Michał Grzeliński, CE Marketing Manager w Samsung Electronics Polska.

Zwrot 500 zł od firmy Samsung otrzyma każdy, kto w dniach od 22 lutego do 21 marca 2010 r. dokona zakupu telewizora objętego promocją. Potem wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go wraz z kopią dowodu zakupu na podany adres. Po sprawdzeniu zgodności zgłoszenia z regulaminem, konsument otrzyma kwotę 500 zł na wskazany w zgłoszeniu rachunek bankowy.

Formularze dostępne są w punktach sprzedaży, a także na stronie www.systemzwrotukasy.pl. Tam też znaleźć można szczegółowe informacje na temat promocji. W trakcie trwania akcji czynna będzie również infolinia działająca pod numerem 0 801 777 900 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–16.00. Promocja System Zwrotu Kasy zostanie wsparta kampanią reklamową w stacjach radiowych o zasięgu krajowym i lokalnym, a także w Internecie i punktach sprzedaży.

Akcja dotyczy telewizorów wprowadzonych do obrotu przez Samsung Electronics Polska, i zostały nią objęte następujące modele:

blog comments powered by Disqus
Kup telewizor Samsung, a dostaniesz 500 zł